موج
کدخبر : ۳۸۲۰۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382056

کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس:

کاندیدای ششمین دوره کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس گفت: من به نمایندگی از همکاران در کادر درمان آماده ام، همانطور که در بیمارستان ها ایستادگی و پای کار بودیم در شورای شهر و رفع چالشهای شهری نیز این ایستادگی را به همه نشان خواهم داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مرتضی حکمتی کاندیدای ششمین دوره کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس در برنامه جشن انتخابات هرمزگان تحت عنوان طرح رسانه ای دعوت، در تشریح برنامه های خود بیان کرد: کارشناس پرستاری هستم و از همین رو مشکلاتی که در حوزه تخصصی بهداشت و درمان شهر وجود دارد را به عینه حس کردم و نیاز دیدم شخصی با این تخصص به شورای شهر وارد شود تا به این حوزه توجه ویژه ای شود.
حکمتی بیان داشت: مشکلات در حوزه های مختلفی وجود دارد، از دیدگاه من دغدغه اصلی همه مردم فاضلاب بندرعباس است، چندین سال است که این طرح ارائه شده اما هنوز حرکت مثبتی در راستای حل این مسئله رخ نداده است، با کمک متخصصان و جذب سرمایه سعی می کنیم که این معضل را مرتفع سازیم و بنده به عنوان کارشناسی که در حوزه بهداشت و درمان مشغول به کار است به مردم بندرعباس قول می دهم پیگیر این مسئله باشم.
وی عنوان کرد: بنده برای حل مشکلات مردم علل الخصوص جوانان پا به این عرصه می گذارم و به عنوان سربازی از مدافعان سلامت ثابت می کنم که می توانیم پای کار باشیم.
کاندیدای ششمین دوره کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس اذعان داشت: من به نمایندگی از همکاران در کادر درمان آماده ام، همانطور که در بیمارستان ها ایستادگی و پای کار بودیم در شورای شهر و رفع چالشهای شهری نیز این ایستادگی را به همه نشان خواهم داد.
وی تصریح کرد: ما پرستاران مدافع سلامت شهر هستیم این یک شعار نیست بلکه یک اراده است که خواستیم در حوزه های مخالف ورود کنیم و در مرتفع سازی مشکلات ایستادگی کنیم.
حکمتی اظهار داشت: مشکل بی آر تی که ایستگاه های آن ها ساخته شد برای بندرعباس کارایی ندارد و مسئولان باید پاسخگوی شکست این طرح باشند، از فاضلاب شهری و کمبود فضای شهری می توان به عنوان دیگر مشکلات شهر بندرعباس یاد کرد که تصمیمات خوبی برای این موضوعات در برنامه ام دارم.
کاندیدای ششمین دوره کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس در ادامه سخنان خود یاد آور شد: کنده کارهایی که در سطح شهر انجام و به حال خود رها شده است را همشهریان خود قول می دهم که هماهنگی میان ارگان ها انجام شود در این گونه مسائل تا شاهد این بی نظمی نباشیم.
وی در پایان افزود: درخصوص سگ‌های ولگرد در سطح خیابان ها برنامه دارم که با رعایت حقوق حیوانات به این چالش رسیدگی کنم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها