موج
کدخبر : ۳۷۴۴۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374456

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در مناطق مرتفع شمال و شرق استان و ارتفاعات بخش مرکزی، رشد ابر همراه با رگبار پراکنده باران و رعد وبرق و افزایش موقتی سرعت باد مورد انتظار است. بنابراین توصیه می شود از صعود به مناطق مرتفع و تردد در حاشیه رودخانه ها خودداری شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی روز جاری تا ساعات ظهر وضعیت جوی و دریایی نسبتا آرام و از ساعات بعدازظهر در برخی نقاط استان ناپایداری موقتی جوی و دریایی پیش بینی می شود.

وی افزود: در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در مناطق مرتفع شمال و شرق استان و ارتفاعات بخش مرکزی، رشد ابر همراه با رگبار پراکنده باران و رعد وبرق و افزایش موقتی سرعت باد مورد انتظار است. بنابراین توصیه می شود از صعود به مناطق مرتفع و تردد در حاشیه رودخانه ها خودداری گردد.

عارفی عنوان کرد: در غالب مناطق استان در ساعات بعدازظهر گاهی افزایش سرعت باد همراه با غبار محلی پیش بینی می شود.

وی خاطرنشان کرد: طی امروز در ساعات بعد ازظهر، مناطق شرقی جاسک  و نقاطی از  تنگه ی هرمز با افزایش سرعت باد غربی متلاطم خواهد شد،توصیه می شود شناورهای سبک از تردد دریایی در ساعات بعدازظهر در دریای عمان  خودداری نمایند.

عارفی در پایان اضافه کرد: از لحاظ دمایی از روز سه شنبه تا روزهای پایانی هفته جاری در غالب مناطق استان افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها