موج
کدخبر : ۳۷۳۷۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373739

علی رئوفی مطرح کرد؛

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر لزوم به روز رسانی تجهیزات درمانگاه فرهنگیان استان تاکید کرد و گفت: باید تلاش بیشتری در این راستا صورت گیرد و از تمام ظرفیت‌های موجود در استان استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی رئوفی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در نشست شورای آموزش و پرورش استان هرمزگان با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و تاکید بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی با توجه به وضعیت قرمز شیوع کرونا، عنوان کرد: آموزش مباحث دینی، اخلاقی و معنوی متناسب با سن دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی از طریق شبکه شاد ارائه شود، چرا که این آموزش ها در کاهش آسیب های اجتماعی، بسیار موثر است.

رئوفی تصریح کرد: می‌توان از ظرفیت مسئولیت‌های اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی و پیمانکاران بزرگ فعال در استان و همچنین خیرین، برای کمک به بهبود امکانات درمانگاه فرهنگیان هرمزگان، استفاده کرد.

وی ادامه داد: برای تامین مسکن فرهنگیان هرمزگان نیز اقدام مناسب انجام شود تا همه فرهنگیان از مسکن مناسب برخوردار باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: آموزش مباحث دینی، اخلاقی و معنوی متناسب با سن دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی از طریق شبکه شاد ارائه شود.

وی در پایان گفت: امکانات خوبی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان وجود دارد که باید به والدین و دانش آموزان معرفی و مورد استفاده قرار گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها