موج
کدخبر : ۳۶۲۸۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362810

حمیدرضا محمدحسینی تختی مطرح کرد؛

مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر گفت: شهرستان سیریک با قرار گرفتن در مسیر دسترسی به اقیانوس هند و آب های آزاد از فرصت ویژه برای جذب سرمایه گذاران، توسعه و عمران برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حمیدرضا محمدحسینی تختی مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر ضمن ارائه از پیشرفت پروژه های توسعه ای، زیربنایی و روبنایی در بنادر شرق هرمزگان گفت:  اغلب طرح ها با پیشرفت ۸۰ درصدی بدون وقفه و براساس برنامه زمانبندی در حال اجرا است.

محمد حسینی تختی بیان داشت: در بندر شهید باهنر بازسازی کامل انبار ۶,۵.۴.۳ شامل  تعمیرات اساسی سقف، رنگ آمیزی دیوارها، آسفالت کف و تاسیسات و برق به پایان رسیده و نوسازی این چند باب انبار کمک شایانی را در جهت انبار کالاها می کند.

این مقام مسئول تسریع در اجرای پروژه های سواحل مکران راهبردی ملی عنوان کرد و گفت: شهرستان سیریک با قرار گرفتن در مسیر دسترسی به اقیانوس هند و آب های آزاد از فرصت ویژه برای جذب سرمایه گذاران، توسعه و عمران برخوردار است.

وی افزود: پروژهای زیربنایی بندرگاه چند منظوره سیریک از پیشرفت قابل توجهی برخوردار بوده و براساس برنامه زمانبندی در حال انجام است.

وی افزود: ساختمان مرجع دریایی جاسک با تکمیل بخش اداری و پایان بتن ریزی با پیشرفت ۸۰ درصدی تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر بنادر شرق هرمزگان با اشاره به کسرت تردد لنج های باری چوبی و فایبر گلاس اظهار داشت:  افزایش سطح ایمنی بنادر و شناورها همواره مورد توجه سازمان بوده از این رو عملیات اجرای سیستم اطفا حریق در مواجه با مخاطرات احتمالی از ابتدای سال آغاز و با نصب شیر های هیدرانت و مانیتور تاور این پروژه نیز با پیشرفت ۹۰ درصدی در حال انجام است.

به گفته  محمد حسینی تختی پروژه احداث ایستگاه آتش نشانی بندر شهید حقانی به عنوان بزرگترین پایانه دریایی مسافری کشور با طی نمودن مراحل بتن ریزی پیشرفت ۵۰ درصدی را طی می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها