موج
کدخبر : ۳۵۸۷۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358775

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان عنوان کرد: در مجموعه بسیج دانشجویی سیر جدید و ریل گذاری نوینی آغاز شده است که چرخه حل مساله را در برمی گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عارف رئوفی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان در آئین تکریم و معارفه معاون جدید و سابق گفتمان سازی و مطالبه گری ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان عنوان کرد: در مجموعه بسیج دانشجویی سیر جدید و ریل گذاری نوینی آغاز شده است که چرخه حل مساله را در برمیگیرد و اساس کار آن در حوزه پژوهش و فناوری مبتنی بر احصاء مسائل و ارایه راهکار و نقطه عطف آن گفتمان سازی و مطالبه گری است.

وی اظهار داشت: در سطح کلان می توان این گونه مطرح کرد که امت سازی در گفتمان سازی و ایجاد بسیج ذهنی در مردم نهفته است. لذا این چرخه پیش نیاز شکل‌گیری دولت جوان حزب اللهی نیز خواهد بود. 

در این مراسم از زحمات ارزنده ی قاسم امینی تقدیر و طی حکمی از سوی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان، حسن کریم رحیمی به عنوان معاون گفتمان سازی و مطالبه گری و نائب رئیس شورای تبیین مواضع ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان معرفی شد. 

گفتنی است، کریم رحیمی پیش از این سابقه ی مسئولیت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و دبیری شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان را در کارنامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها