موج
کدخبر : ۳۵۷۹۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357943

با هوشیاری مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان تعداد ۱۰۲ دست کت و شلوار و تعداد ۴۲۳ دست کت به ارزش ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در شهر بندرعباس کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ "حسین خلیلی" سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با احتکار کالا ،مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان در پی دریافت خبر و با انجام اقدامات اطلاعاتی از وجود مقادیری کالای احتکار شده در شهر بندرعباس مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود:مأموران طی هماهنگی با مقام قضائی 2 انبار را در مرکز شهر بندرعباس شناسایی و در بازرسی از آن ، تعداد ۱۰۲ دست کت و شلوار و تعداد ۴۲۳ دست کت احتکار شده را کشف کردند.

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان هرمزگان بیان داشت: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان مربوطه 7 میلیارد و 200 میلیون ریال اعلام شده است.

این مسئول انتظامی با اشاره به اینکه متهم پرونده شناسایی و دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار دارد ، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با مفسدان اقتصادی جامعه و برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه فعالیت به آنان نخواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها