موج
کدخبر : ۳۴۸۳۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348329

اتحادیه پایانه های مسافربری کشور اعلام کرد؛

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، به عنوان مدیر برتر سازمان پایانه‌های کشور در بحث مبارزه با بیماری کرونا انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حسین اخلاقی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس با کسب بیشترین امتیاز در شاخص های تعیین شده در بحث مقابله با گسترش بیماری کرونا از میان سازمان های پایانه های مسافربری شهرداری ها، مدیر برتر کشور شد.

بر این اساس اتحادیه سازمان های پایانه های مسافربری کشور، طبق گزارش دریافتی از عملکرد روسای سازمان ها، مدیران برتر و نمونه را معرفی کرد.

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری بندرعباس، با دریافت لوح تقدیر از سوی معاون و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، این مقام را برای شهرداری بندرعباس کسب کرد.

در بخشی از متن لوح تقدیر دکتر حسین اخلاقی، ریاست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس آمده است:

در ایام مبارزه مجاهدانه با ویروس منحوس کووید۱۹ (کرونا) که پایین بودن آمار مبتلایان در حوزه پر تردد و حساس پایانههای مسافربری شهرداری، نشانه تلاش صادقانه و خالصانه آن مجموعه خدوم و تلاش گر می باشد، نوید بخش شکوفایی و توسعه دوباره صنعت حمل و نقل و صنعت گردشگری توامان خواهد بود لذا صمیمانه از همت و مساعی هوشمندانه شما در این عرصه تشکر نموده و این لوح سپاس را تقدیم می نمایم."

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها