موج
کدخبر : ۳۳۶۰۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336025

اخطار مدیریت توسعه بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش؛

رییس مرکز توسعه سلامت کیش، گفت: در صورت عدم رعایت ضوابط بهداشتی از سوی ایرلاین هایی که به مقصد کیش پرواز دارند، از سوی شرکت مدیریت توسعه بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش اخطار داده خواهد شد و در صورت مشاهده تخلف مجدد برابر مقررات با آنان برخورد قانونی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمدرضا رضانیا سخنگوی شورای سلامت کیش، گفت: تمام ایرلاین هایی که به مقصد جزیره کیش پرواز دارند مکلف هستند پروتکل‌ های بهداشتی ابلاغ شده از سوی سازمان هواپیمایی کشور را رعایت کنند.

دکتر رضانیا افزود: در صورت عدم رعایت ضوابط بهداشتی از سوی ایرلاین هایی که به مقصد کیش پرواز دارند، از سوی شرکت مدیریت توسعه بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش اخطار داده خواهد شد و در صورت مشاهده تخلف مجدد برابر مقررات با آنان برخورد قانونی می شود.

رضانیا در خصوص پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا در کیش گفت: شورای سلامت کیش با توان حداکثری در کنترل بیماری، اجرای طرح قرنطینه و خدمات دهی به بیماران مبتلا به کرونا در قرنطینه، همچنان با جدّیت تمام به فعالیت خود ادامه می دهد. 

سخنگوی شورای سلامت کیش اظهار کرد: افراد شاغلی که بیماری های زمینه ای دارند و از نظر ابتلا به بیماری کرونا دارای ریسک بالایی هستند با ارائه مدارک پزشکی خود، شرایط دورکاری برای آنان از سوی مدیران دستگاه های اجرایی فراهم می شود.

وی با بیان این که برگزاری کلاس ها و آزمون های حضوری در جزیره کیش ممنوع است؛ اظهار داشت: تمام دانشگاه ها، موسسات آموزشی و مدارس ملزم به برگزاری غیر حضوری کلاس ها و آزمون ها با رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده از سوی  شورای سلامت کیش هستند.

رضانیا اضافه کرد: به صورت استثناء آزمون های پایه دوازدهم متوسطه در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

رییس مرکز توسعه سلامت کیش بیان داشت: نظر سنجی در ابعاد مختلف تاثیرات بیماری کرونا در جامعه توسط موسسه علوم و فنون کیش انجام خواهد شد؛ همچنان استخرهای سر پوشیده در جزیره کیش مجاز به فعالیت نیستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها