موج
کدخبر : ۳۲۶۳۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326376

وعده‌ی استاندار هرمزگان؛

استاندار هرمزگان از برنامه ریزی برای بازگشایی 180 کیلو متر محور پشتکوه تا شهرستان بشاگرد طی سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان در نشست گروه کاری حوزه راه کار گروه امور زیربنایی استان با اشاره به برنامه ریزی و سیاست گذاری در حوزه ساخت راه در هرمزگان به ویژه در شهرستان بشاگرد، گفت: برنامه ریزی های مهمی برای احداث راه به ویژه راه روستایی در شهرستان بشاگرد طی سال ۹۹ انجام شده که تحولات بزرگی را در این شهرستان رقم می‌زند.

وی ادامه داد: در مجموع تا پایان سال جاری ۱۳۵ کیلومتر راه روستایی در شهرستان بشاگرد، احداث، بهسازی و آسفالت می‌شود.

همتی افزود: قیر مورد نیاز برای آسفالت این راه ها از طریق یکی از بنگاه‌های اقتصادی فعال در استان در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی این مجموعه تامین شده و سازمان راهداری نیز بخش دیگری از اعتبارات مورد نیاز آن را تامین کرده است.

همتی تصریح کرد: بازگشایی ۱۸۰ کیلومتر از راه مواصلاتی منطقه زیرکوه تا پشت کوه در شهرستان بشاگرد و اتصال این دو منطقه به یکدیگر از طریق این راه، از دیگر برنامه‌ها در این شهرستان است که با استفاده از ظرفیت حوزه عمرانی استانداری، سازمان راهداری و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا سپاه انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد: ساخت پایه های پل رودخانه جگین در شهرستان بشاگرد نیز انجام شده و تا خرداد ماه سال جاری این پل به صورت کامل نصب و به بهره برداری می‌رسد.

مقام عالی استان در ادامه به برنامه ریزی جهت بهسازی محور سیاهو به احمدی اشاره کرد و گفت: در این راستا ۱۵ کیلومتر از مسیر دوراهی محور بندرعباس - سیرجان به سمت سیاهو به صورت کامل آسفالت می‌شود.

استاندار هرمزگان در پایان افزود: همچنین عملیات بهسازی و ساخت دو قطعه هر کدام به طول ۱۰ کیلومتر در جاده سیاهو به احمدی نیز آغاز خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها