موج
کدخبر : ۳۲۲۲۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322248

سردار غلامرضا جعفری خبر داد؛

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 275 هزار و 425 عدد اقلام بهداشتی و درمانی در طرح تشدید مبارزه با احتکار کالاهای بهداشتی، طی یک هفته گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار غلامرضا جعفری  فرمانده انتظامی استان هرمزگان، با بیان اینکه تمامی دستگاه ها خصوصاً دستگاه های درمانی و پزشکی پا به پای یکدیگر برای مهار این بیماری تلاش می کنند، گفت: در میان تمام تلاش های عزیزان در دستگاه های مختلف، عده ای سودجو قصد دارند جان مردم را به خطر انداخته و آرامش جامعه را برهم زنند؛ وظیفه نیروی انتظامی خصوصا پلیس امنیت اقتصادی است تا در این گونه موارد با قاطعیت تمام برخورد کرده و از امنیت جانی و روانی شهروندان صیانت کند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ، افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با تشدید اجرای طرح های نظارتی و کنترلی صنوف و بازدید های شبانه روزی از صنوف 4 انبار احتکار کالای بهداشتی را در شهر بندرعباس شناسایی و در بازرسی از این انبار ها  257 هزار و 330عدد دستکش لاتکس بهداشتی، 9 هزار و 689 عدد ماسک و 8 هزار و 406عدد سایر اقلام بهداشتی احتکار شده کشف کردند.

این مقام انتظامی استان اظهار کرد: در این طرح از  46 واحد صنفی و داروخانه به صورت میدانی و تخصصی بازدید و در این رابطه  5 فقره پرونده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان خاطر نشان کرد: پلیس و دستگاه قضائی با محتکران مقتدرانه برخورد می کند، بنابر این لازم است شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه احتکار ، موضوع را از طریق فوریت های پلیسی 110 گزارش دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها