موج
کدخبر : ۳۱۷۰۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317074

علی نیکویی:

فرماندار بندرلنگه با اشاره به اینکه مشارکت مردم در انتخابات مظهر اقتدار ملی کشور است، گفت: هر کسی به ایران و امنیت آن علاقمند است، باید در انتخابات شرکت کند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی نیکویی فرماندار بندرلنگه بابیان اینکه، اهمیت مشارکت مردم درانتخابات یعنی اقتدارملی، اذعان داشت: با ایستادگی در برابر تحریم ها، نا امیدکردن دشمن و تعیین سرنوشت خود، ضریب امنیتی در کشور ارتقا می یابد و توسعه اقتصادی برای مردم آشکار خواهد شد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه هر کسی به ایران و امنیت آن علاقمند است، باید در انتخابات شرکت کند، افزود: حضور مردم در انتخابات دوم اسفند ماه باعث تقویت پایه های اقتصادملی، حاکمیت دینی و آبرومندی ملت ایران خواهد شد.

علی نیکویی با بیان اینکه ۲۲ بهمن یک حادثه ای بود که در تاریخ ماندگار شد، اضافه کرد: ان‌شاءالله ملت ایران با حضور عظیم خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ضربه کوبنده‌ای بر سیاست های دشمن وارد خواهند کرد و نقشه های دشمن را همچون گذشته با هدایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری پشت سرخواهیم گذاشت.

فرماندار بندرلنگه، گفت: باوجود همه تحریم های تلخ وتهدیدهای دشمن، ما توانستیم اقدامات بسیار خوبی را در این شهرستان انجام دهیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: درطول ایام مبارک دهه فجر قریب ۸۲ میلیاردتومان پروژه های عمرانی درسطح شهرستان و روستاهای بخش مرکزی به بهربرداری رسیده، که نشان دهنده این است که  دولت درتلاش برای خدمات رسانی به مردم دست از پشتکار خود بر نداشته است.

 نیکویی درپایان گفت: ۲۲بهمن امسال مصادف با چهلمین روز شهادت سردار سپاه اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی است که تفکر آن درجهان اسلام ماندگار شد وخون پاک و مطهر این شهید والا مقام پایان بخش حضور آمریکای جنایتکار در منطقه شد و زنگ پایان عمر اسرائیل زودتر به صدا درخواهد آمد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها