موج
کدخبر : ۳۱۵۹۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315995

سردار غلامرضا جعفری خبر داد؛

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با تلاش همه جانبه پلیس هرمزگان در 48 ساعت گذشته، قاچاقچیان در انتقال 824 کیلو مواد مخدر ناکام ماندند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان، گفت: ماموران انتظامی هرمزگان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان در 48 ساعت گذشته موفق شدند، 12 دستگاه خودرو سبک و سنگین و 5 دستگاه موتورسیکلت حامل موادمخدر را شناسایی و 17 سوداگر مرگ را دستگیر کنند.

سردار غلامرضا جعفری  با اشاره به اینکه در این مدت، 824 کیلو و 582 گرم انواع موادمخدر کشف شده است، افزود: این مقدار مواد کشف شده شامل 694 کیلو و 784 گرم تریاک، 113کیلو و 793 گرم حشیش، 1 کیلو هروئین و 14 کیلو و 941 گرم سایر مواد است که با تلاش شبانه روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری ماموران انتظامی پلیس اگاهی استان و میناب کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت: طی این مدت 27 مرحله طرح پاک سازی انجام و ضمن پاکسازی منازل و پاتوق های توزیع و مصرف مواد، 210 نفر معتاد، خرده فروش و توزیع کننده مواد دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان بر شمرد و تصریح کرد: پلیس با توان عملیاتی بالا اجازه نخواهد داد هنجارشکنان و موادفروشان جوانان این مرز و بوم را آلوده کنند و از مردم درخواست می شود هرگونه موارد هنجارشکنی را به وسیله شماره تلفن 110به پلیس اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها