موج

برای نخستین بار در هرمزگان؛

روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه هرمزگان از پخش برنامه زنده تلویزیونی «دستان آسمان» از شبکه اول سیما برای نخستین بار با موضوع وقف در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا محرم زاده مدیر روابط عمومی  اوقاف وامور خیریه استان هرمزگان اظهار داشت: مجموعه برنامه زنده تلویزیونی «دستان آسمان» با هماهنگی روابط عمومی وامور بین الملل سازمان اوقاف و همکاری صداوسیما تهیه و تولید و دو سه ماه آینده به ‌صورت زنده از شبکه اول سیما از این استان پخش خواهد شد.

مسئول روابط  اوقاف وامور خیریه هرمزگان بیان کرد: این برنامه در روزهای پنج‌شنبه و شنبه‌ها هر هفته در استان ها  به مدت یک ساعت از ساعت 7 و 45 دقیقه صبح در قالب ترکیبی و به ‌صورت زنده پخش می‌شود

وی گفت: در این برنامه تلویزیونی که با حضور مسؤولان اوقاف همراه خواهد بود نسبت به معرفی امامزادگان، واقفین شاخص و موقوفات برتر اقدام خواهد شد.

مسئول روابط  اوقاف وامور خیریه هرمزگان اظهار داشت : در برنامه‌ای که در دو سه ماه آینده با حضور مسؤولان همراه خواهد بود دستاوردهای اوقاف هرمزگان در حوزه‌های مختلف علمی، پزشکی، دینی، اجتماعی و ... ارائه خواهد شد.

وی گفت: در حال حاضر گروه برنامه ساز از شبکه یک سیما جهت گزارش و تهیه برنامه از موقوفات و بقاع متبرکه مهمان این استان هستند.

شایان ذکر است؛ این برنامه به صورت زنده از آستان مقدس امامزاده سید مظفر (ع) بندرعباس پخش خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها