موج
کدخبر : ۳۵۸۸۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358813

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی قشم از برقراری پروازهای مسقط به قشم و برعکس که به علت شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود، خبر داد و گفت: شمار پروازهای داخلی به ۷۴ سورتی در هفته رسیده است.

به گزارش خبرگزاری موج، غلامرضا دهقانی زاده شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به کاهش موارد بیماری، پرواز مسقط به قشم و برعکس در روزهای پنج‌شنبه هر هفته برقرار است.

وی تصریح کرد: ارایه خدمات به مسافران در این پروازها، با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی منطبق بر دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونای کشور توسط شرکت هواپیمایی قشم انجام می‌شود.

مدیرکل فرودگاه‌های قشم ادامه داد: به همراه داشتن پاسخ آزمایش بیماری کووید-19 برای پروازهای خارجی ضروری و مسافران ورودی این پروازها نیز در بدو ورود از نظر درجه تب و اکسیژن خون بررسی می‌شوند.

وی در اظهار کرد: با برقراری پروازها، هم اکنون تعداد پروازهای مسیر خارجی فرودگاه بین‌المللی قشم به ۶ سورتی و شمار پروازهای داخلی به ۷۴ سورتی در هفته رسیده است.

هم اکنون از فرودگاه بین‌المللی قشم به شهرهای تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، گرگان، دبی و مسقط تردد هوایی برقرار است.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات سواحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها