English

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مازندران خبر داد؛

آغاز ثبت‌نام بچه‌های مسجد در رویداد صعود

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مازندران گفت: فرایند نام نویسی رویداد فرهنگی هنری صعود ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مازندران آغاز شده است.

آغاز ثبت‌نام بچه‌های مسجد در رویداد صعود
به گزارش خبرگزاری موج مازندران

، حجت الاسلام محمد ترابیان اظهار داشت: اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مازندران تا ۳۱خرداد ماه جاری با مراجعه به سایت https://soudmaz.ir ثبت نام نمایند.

وی به آغاز ثبت‌نام رویداد فرهنگی هنری «صعود» اشاره کرد و ادامه داد: نوجوانان و جوانان در رده سنی ۱۳ تا ۲۰سال، خانواده نوجوانان ثبت نام شده و اهالی مسجد محله، جامعه هدف این طرح هستند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مازندران گفت: رویکرد این طرح، مسجدپایه و خانواده‌محور است که به جذب و پرورش نوجوانان با مشارکت حداکثری مردم محله می‌پردازد و به جای مداخله بیرونی به دنبال خوداتکایی در مسیر پیشرفت و خلق حداکثری ارزش افزوده در درون محله به شکل همزیستی مومنانه می‌باشد.

وی با بیان اینکه این رویداد تربیت محور بوده و بین ۳۰۰ کانون فرهنگی هنری مساجد استان اجرایی خواهد شد، افزود: تمامی رشته‌ها طی ۶ مرحله شامل: استعدایابی، آموزش، هدایت، تولید، رقابت و عرصه اجرا برای مردم که فرآیندی جامع و کامل است انجام می‌گیرد.

حجت الاسلام ترابیان با بیان اینکه روند نام نویسی تا ۳۱خرداد ماه جاری ادامه دارد و شرکت کنندگان در این رویداد، پس از ثبت نام علاوه بر شرکت در کلاس‌ها می‌توانند به صورت داوطلبانه و جهادی در اجرای برنامه‌های مسجدی همکاری نماید، ابراز داشت: کلاس‌های این رویداد فرهنگی هنری در ۲ سطح تخصصی و عمومی برگزار می‌شود.

وی از اعطای گواهینامه به شرکت کنندگان در این طرح خبر داد و یادآورشد: قرآن و عترت، کتاب و کتابخوانی، کارآفرینی، سرود، سواد رسانه ای، بی نهایت شو (اردو)، تئاتر، موبایل گرافی، داستان نویسی، طراحی پوستر، تدوین و خبرنگاری رشته‌های این رویداد است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مازندران با بیان اینکه رویداد صعود در راستای کادرسازی ۳ هزار نیروی انسانی در مساجد استان اجرایی خواهد شد، خاطرنشان ساخت: این رویداد در بازه زمانی یکساله اجرایی شده و در نهایت با برگزاری جشنواره‌ای برترین‌های کلاس‌های برگزار شده در مساجد استان شناسایی و معرفی می‌شوند.

وی گفت: کلاس‌های عمومی با محوریت مسجد محله و کلاس‌های تخصصی با محوریت شهرستان و منطقه اجرایی می‌شوند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه