English

استاندار مازندران:

در اجرای طرح‌های ساحلی مازندران، باید اصالت و استانداردهای جهانی حفظ شود

استاندار مازندران با بیان این که در اجرای طرح‌های ساحلی مازندران، باید اصالت و استانداردهای جهانی حفظ شود، گفت: راهبرد توسعه ای استان، اجرای طرح های بزرگ است و فراخوان جذب سرمایه گذار باید جهانی باشد.

در اجرای طرح‌های ساحلی مازندران، باید اصالت و استانداردهای جهانی حفظ شود
به گزارش خبرگزاری موج مازندران

، یوسف نوری در جلسه کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل مازندران، اظهار داشت: در حال حاضر گردشگری انبوه مازندران را خفه کرده است، باید صنعت گردشگری مازندران را ساماندهی کرد.

وی با بیان اینکه سازه های ساحلی مازندران باید زیبا و در حد بین المللی و جهانی ایجاد شود، ادامه داد: سالانه حدود چهار میلیارد متر مکعب آب از طریق رودخانه ها به دریای خزر می ریزد و این فرصت بی نظیری برای توسعه گردشگری آبی و دریایی مازندران است.

استاندار مازندران با تأکید بر این که اجازه انجام کار کوچک در صنعت گردشگری را ندهیم، معتقدم راهبرد توسعه مازندران اجرای طرح های بزرگ است و باید فراخوان جذب سرمایه گذار جهانی صادر شود، گفت: مجتمع های تفریحی و گردشگری دولتی مستقر در سواحل به جز مجتمع نفت، مابقی وضع مطلوبی ندارد.

وی با اشاره به اینکه از این پس طرح‌های استان را با پیشرفت واقعی آن اطلاع رسانی کنید، بیان داشت: عایت قواعد و مقررات زیست محیطی و منابع طبیعی در توسعه گردشگری مازندران ضروری است.

نوری با بیان اینکه طرح های بدون پیوست زیست محیطی مازندران اصلاً قابل اجرا نخواهد بود، گفت: دستگاه های اجرایی مازندران مشاوره خوبی برای سرمایه‌گذاران واقعی دارای اهلیت در صنعت گردشگری باشند.

وی با بیان اینکه اجرای طرح‌های توسعه ای استان باید با حفاظت از هویت سرزمینی همراه باشد، ابراز داشت: بدون توجه به پیوست های فرهنگی و زیست محیطی، شخصیت های ضد اجتماعی در این خطه گسترش می یابد.

استاندار مازندران ادامه داد: اصالت را باید در اجرای طرح‌های ساحلی مازندران حفظ کرد.

وی با اشاره به این که باید حریم ۶۰ متری آزاد شده سواحل خزر را با جدیت حفظ و ساماندهی کرد، گفت: فقدان پارک های موضوعی مازندران از جمله مشکلات استان است.

نوری، با یاد و خاطره آیت الله رئیسی، رئیس جمهور شهید خدمت، اظهار داشت: رئیس جمهور شهید بر اساس آموزه های دینی و تمدنی، الگوی های مدیریتی مردمی بودن را در بین ملت های دنیا راهبردی کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه