موج
کدخبر : ۳۸۸۴۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-388434

مدیر جهاد کشاوزی ساری خبر داد:

مدیر جهاد کشاورزی ساری با اشاره به پایش 23 فروشگاه نهاده های کشاورزی از ابتدای امسال تاکنون، گفت: سه واحد متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، رضا پورفلاح با بیان اینکه 190 فروشگاه عرضه کننده کود و سموم شیمیایی در شهرستان ساری وجود دارد، اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون، 23 واحد در گشت های مشترک مورد بازرسی قرار گرفتند که سه واحد عرضه کننده نهاده‌های کشاورزی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی هدف از این بازدیدها را پایش و جلوگیری از توزیع سموم غیرمجاز، حذفی، تاریخ گذشته و گرانفروشی اعلام کرد و ادامه داد: این واحدها به دلیل گرانفروشی، عدم نصب برچسب قیمت و فروش سموم تاریخ گذشته متخلف شناخته شدند و پرونده‌های تخلف تشکیل شده برای رسیدگی و صدور رأی به ادارات تعزیرات حکومتی ارسال شد.

مدیر جهاد کشاورزی ساری تأکید کرد: هرگونه توصیه فنی به کشاورزان باید از سوی کلینیک های گیاهپزشکی باشد که حضور متخصص گیاهپزشک در آن الزامی است.

وی از بهره برداران خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، احتکار و تقلب در نهاده های کشاورزی به مراکز جهاد کشاورزی دهستان ها و یا تلفن 124 اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها