موج
کدخبر : ۳۸۰۲۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380255

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران:

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: رسانه‌ها نقش بسیار مهمی در افزایش مشارکت مردم و انتخاب صحیح و درست دارند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حسین حسن نژاد در نشست هم اندیشی با اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات کشور که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در چالوس برگزار شد، با اشاره به اینکه یکی از دلایل رشد رسانه در استان تعامل بین مدیران و رسانه ها است، اظهار داشت: مدیران باید مرز نقد را بشناسند و آستانه تحمل خود را بالا ببرند و رسانه‌ها نیز باید در این زمینه کمک کنند.

وی با تأکید بر ضرورت پاسخگو بودن مدیران به رسانه ها ادامه داد: دستگاه های دولتی باید نقد را بپذیرند تا از فساد احتمالی در امان بمانند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران به انتخابات پیش اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها نقش بسیار مهمی در افزایش مشارکت مردم و انتخاب صحیح و درست دارند.

وی با تأکید بر اینکه همه ما باید تلاش و کمک کنیم تا افزایش مشارکت مردمی را داشته باشیم، تصریح کرد: تمهیدات بسیار خوب و ارزشمندی اندیشیده شد تا انتخابات در شرایط بسیار مطلوب و آرامش و امنیت بهداشتی در بحث کرونا برگزار شود و هیچ گونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

حسن نژاد بیان داشت: رسانه‌ها باید توانایی‌ها و توانمندی‌های استان مازندران را به شکل وسیع‌تری انعکاس دهند تا ظرفیت‌های استان از حالت بالقوه به بالفعل در آید و در پی آن توسعه زیرساخت‌ها همراه با پیشرفت پایدار که منجر به اقتصاد و اشتغال در این استان می شود را داشته باشیم.

وی تصریح کرد: به لحاظ تعاملی که بین رسانه ها و مسئولان دستگاههای اجرایی وجود دارد مازندران نسبت به سایر استانها از وضعیت بهتری برخوردار است و کثرت فعالان رسانه در این استان نشان دهنده تعامل مناسب و دوسویه بین رسانه ها و مدیران است که معدل قابل قبولی دارد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با اشاره به اینکه در این برهه زمانی حفظ هویت و وظایف ذاتی رسانه ها در این است که تعامل بیشتری با مسئولان از سوی رسانه ها وجود داشته باشد، افزود: این موضوع پیشرفت وتوسعه استان و در نتیجه کشور را به همراه دارد.

وی عنوان داشت: اگر بتوان کاری کرد که مجموعه مدنی کشور یعنی مردم توانایی نظارت بر دستگاهها را داشته باشند می توان امیدوار بود که ارتباط بین مردم و مسئولان بیشتر خواهد شد.

حسن نژاد با تأکید بر اینکه در حال حاضر باید خلا بخشی از شکل گیری احزاب به وسیله نهادها از جمله رسانه ها تأمین شود، اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به انتخابات پیش رو برخی کاندیداهای شهر و روستا عدم تعلق به یک حزب را نقطه قوت می دانند در حالی که به نظر من اینگونه نیست زیرا به هرحال بخشی از افکار جامعه مدیریت می شود.

وی با ابراز نگرانی از اینکه ممکن است با توجه به تبلیغات دشمن مشارکت در این دوره کاهش یابد، تصریح کرد: رسانه ها می توانند در امید آفرینی و افزایش مشارکت نقش مهمی داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها