موج
کدخبر : ۳۷۹۹۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379969

فرماندار رامسر:

فرماندار رامسر گفت: تعامل و همکاری دوسویه بین خبرنگاران و مدیران رامسر به پیشرفت این شهرستان کمک فراوانی کرد و رسانه ها سهم مهمی در این زمینه دارند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمد آزاد در دیدار با رئیس هیأت مدیره، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات کشور و اصحاب رسانه این شهرستان اظهار داشت: یکی از ابزارهایی که در امر اطلاع رسانی فعالیت ها و عملکرد دستگاههای شهرستان رامسر بسیار همراهی و کمک کردند، رسانه ها و خبرنگاران بودند. 

وی ادامه داد: اطلاع رسانی حرفه ای از ملزومات است تا خدمات مختلف دستگاهها به مردم به طور کامل تبیین و خبررسانی شود. 

فرماندار رامسر در این دیدار از بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر خبر داد و گفت: این باند در سال گذشته با حضور وزیر راه، مدیران استانی و شهرستان رامسر افتتاح شد و به بهره برداری رسید. 

وی با بیان اینکه موانع مختلفی برای بهره برداری از این باند وجود داشت، تصریح کرد: اکنون فرودگاه رامسر در آستانه بین المللی شدن است و در آینده ای نزدیک، نخستین پرواز بین المللی از این فرودگاه صورت خواهد گرفت و این یک ظرفیت بزرگ و ارزشمند برای کل مازندران است. 

وی گفت: اطلاع رسانی صحیح و به موقع رسانه ای، همواره به تسریع در روند توسعه هر منطقه بسیار اثرگذار و تعیبن کننده است و تعامل و همکاری دوسویه بین خبرنگاران و مدیران رامسر به پیشرفت این شهرستان کمک فراوانی کرد و رسانه ها سهم مهمی در این زمینه دارند.

مدیرعامل خانه مطبوعات کشور نیز در این دیدار گفت: با توجه به محدودیت امکانات رسانه ای، فعالیت های بسیار ارزشمند و درخشانی در حوزه خبر و رسانه مازندران صورت گرفته است. 

مازیار هوشمند تصریح کرد: تعامل و همکاری بسیار نزدیک فرماندار رامسر با خبرنگاران این شهرستان قابل تحسین است و انتظار می رود از ظرفیت‌های فرهنگی منطقه برای توسعه فعالیت های رسانه ای استفاده بهینه تری صورت گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها