موج
کدخبر : ۳۷۷۱۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377108

نماینده ولی فقیه در آئین افتتاح هاب پستی منطقه شمال کشور:

نماینده ولی فقیه در استان مازندران در آئین افتتاح هاب پستی شمال کشور و راه اندازی خط مستقیم مازندران – گیلان گفت: راه اندازی هاب های پستی که منجر به افزایش سرعت خدمات پستی می شود و افزایش اعتماد عمومی به پست را به همراه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام محمدی لائینی در آئین افتتاح هاب پستی منطقه شمال کشور که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رمضانعلی سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست در اداره کل پست استان مازندران برگزار شد، اظهار داشت: افتتاح هاب پستی شمال کشور اقدامی ارزشمند است که باعث افزایش رضایت و اعتماد مردم می شود.

وی ادامه داد: راه اندازی خط مستقیم مازندران – گیلان  کاهش دو روزه سیر مرسولات پستی رویدادی در خور تقدیر است.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: پست با ارائه خدماتی که باعث افزایش کیفیت و سرعت در خدمات پستی می شود اعتماد مردم را جلب و باعث شده تا اقبال عمومی به استفاده از پست بیشتر شود.

وی با بیان اینکه رضایتمندی مشتریان همواره جزء مهمترین اهداف پست بوده است، ابراز داشت: با بررسی بهتر راهکارهای بیشتری برای افزایش سرعت سیر مرسولات اتخاذ شود.

حجت الاسلام محمدی لائینی تصریح کرد: مقوله سرعت یکی از مهمترین مؤلفه های عصر جدید در راستای مدیریت زمان مردم است و باید همسویی سرعت و دقت در خدمات پستی با رعایت اصل امانتداری و صیانت از امانات مردم باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها