موج
کدخبر : ۳۷۴۷۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374774

مدیرکل کمیته امداد مازندران خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: ماه رمضان امسال در قالب ستاد مشارکت های اجتماعی 14 هزار پرس غذای گرم با عنوان «اطعام مهدوی» بین نیازمندان و مددجویان عباس آباد توزیع خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام بشیر عالیشاه اظهار داشت: کار و اقدام جهادی در راستای خدمت به محرومان و نیازمندان با برکت است و همت والای مردم نوع دوست و خیران برای تهیه و توزیع کمک های مؤمنانه بین نیازمندان مشهود بوده وحدت و یکدلی مثمرثمر است، کار جهادی موجب خیر و برکت می شود.

وی با بیان اینکه باید در ماه مبارک رمضان باید به صورت ویژه به امور نیازمندان رسیدگی کرد، ادامه داد: رونق بخشیدن به سفره های سحر و افطار نیازمندان را با ایجاد 313 آشپزخانه در سراسر استان پیگیر هستیم و سعی داریم در طرح اطعام مهدوی با رعایت پروتکل های بهداشتی، افطار و سحری گرم به دست نیازمندان برسانیم.

مدیرکل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: مردم نیکوکار استان در کمک به نیازمندان پیشتاز هستند و کمک های شایانی به نیازمندان دارند که این اقدام شایسته تقدیر است.

وی با بیان اینکه در بخش احداث مسکن مددجویان، سپاه به عنوان یار شفیق و بازوی توانمند کمیته امداد پای کار است، قدردان هستیم، گفت: در استان چهار هزار نیازمند مسکن وجود دارد که سه هزار نیازمند، فاقد زمین بوده و هزار نفر زمین دارند که امسال امیدواریم بتوانیم هزار و 200 مسکن مددجویی با تفاهم نامه با بسیج سازندگی سپاه کربلا احداث کنیم و امیدواریم خیران برای اهدای زمین به منظور ساخت مسکن مددجویی پیش قدم شوند.

حجت الاسلام عالیشاه بیان داشت: با کمک خیران موجب شد تا به تمامی دانش آموزان تحت حمایت متقاضی دریافت تبلت، تبلت اهدا شود.

وی گفت: خیران هم همیشه پای کار هستند و با این نهاد برای خدمت رسانی مطلوب به نیازمندان مشارکت دارند و با کمک آنان جهیزیه نوعروسان تحت حمایت در استان تهیه و اهدا شد و سال گذشته یک خیر نیک اندیش 2 میلیارد تومان برای تأمین جهیزیه 300 نوعروس پشت نوبت دریافت جهیزیه در اختیار کمیته امداد استان قرار داد.

مدیرکل کمیته امداد مازندران با اشاره به اینکه با همدلی و وفاق در جلب رضایت نیازمندان و گره گشایی از مشکلات آنان باید گام برداریم، گفت: تلاش داریم مشکلات مددجویان و نیازمندان با کمک خیران و مسئولان در قالب مفتاح الجنه مجازی در ماه مبارک رمضان برطرف شود و ماه رمضان امسال در قالب ستاد مشارکت های اجتماعی 14 هزار پرس غذای گرم با عنوان « اطعام مهدوی » و 3 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و مددجویان عباس آباد توزیع خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها