موج
کدخبر : ۳۷۴۵۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374560

با حضور مدیرکل کمیته امداد مازندران صورت گرفت؛

مراسم مفتاح الجنه مجازی در دفتر امام جمعه تنکابن با حضور مدیرکل کمیته امداد مازندران، امام جمعه، خیران و مسئولان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام بشیر عالیشاه در این مراسم اظهار داشت: با توجه شرایط کنونی مشکلات مددجویان و نیازمندان را با کمک خیران و مسئولان در قالب مفتاح الجنه مجازی برطرف سازیم.

وی ادامه داد: مسئولیت ما امروز برای کمک به نیازمندان سنگین است و باید از ظرفیت استان برای کمک به نیازمندان استفاده کنیم در تلاش هسیم تا زندگی با عزت و کرامت را برای نیازمندان فراهم کنیم و با برنامه ریزی پیش رویم.

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: تعداد ۲۸۰۰ نفر از ایتام و ۸۹۰۰ فرزند طرح محسنین از حمایت مادی و معنوی حامیان بر خوردار هستند و سرانه ایتام ۳۰۰ هزار تومان است که سعی داریم تا این سرانه را به ۸۰۰ هزار تومان افزایش دهیم.

وی گفت: از همراهی و مشارکت مردم نوعدوست و خیران و مسئولان با کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان قدردانی می کنم.

امام جمعه تنکابن نیز با اشاره به اینکه کمیته امداد در خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان اهتمام ویژه ای دارد، بیان کرد: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی است تا به بهترین نحو به نیازمندان کمک کنیم و گره ای از مشکلات آنها بگشاییم.

وی افزود: کار در کمیته امداد بسیار ارزشمند بوده و در راستای خدمت به محرومین گام برداشتن، توفیق است.

حجت الاسلام سید مهدی هدایتی گفت: مردم و خیران در کمک به محرومان و نیازمندان نقش اساسی دارند و به کمک قشر محروم می شتابند.

وی تأکید کرد: در کمک به محرومان و نیازمندان همه باید بکوشیم و با مشارکت یکدیگر لبخند را به آنها هدیه دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها