موج
کدخبر : ۳۷۴۵۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374542

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با تأکید بر اینکه مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز با جدیت دنبال شود، گفت: کم‌کاری هیچ دستگاهی در برخورد با متخلفین ساخت و سازهای غیرمجاز پذیرفتنی نیست.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، مهدی رازجویان در جلسه کارگروه مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز استان مازندران با اشاره به نقش صنعت کشاورزی در توسعه کشور، اظهار داشت: حفظ اراضی کشاورزی و باغی در استان مازندران جهت تأمین امنیت غذایی کشور ضروری است.

وی با تأکید بر اینکه مشاورین غیرمجاز املاک تنها به فکر کسب درآمد هستند، ادامه داد: برای این افراد حفظ محیط ‌زیست و زمین‌های کشاورزی اهمیتی ندارد و بنابراین باید با این افراد سودجو برخورد قانونی شود.

رازجویان تصریح کرد: دهگردشی با هدف برخورد با متخلفین باید از سوی دهیاران و بازرسان جهاد کشاورزی به صورت منظم انجام شود.

معاون استاندار مازندران با اشاره به نام‌گذاری سال توسط مقام معظم رهبری به تولید، پشتیبانی ها، مانع‌زدایی‌ها، افزود: در برابر برخورد قانونی با متخلفین حوزه ساخت و سازهای غیرمجاز باید از تولیدکنندگان موفق و قانون‌ مدار مسکن حمایت شود.

رازجویان با اشاره به اینکه شهرداری‌ها در حوزه شهری و دهیاری‌ها در حوزه روستایی باید جدیت بیشتری در برخورد با متخلفین داشته باشند، بیان کرد با مسئولین و کارکنان ادارات که با متخلفین ساخت و سازهای غیرمجاز همکاری کرده و در دادن انشعابات آب، برق و گاز به آنها نقش داشتند باید بر حسب قانون برخورد شود.

رازجویان گفت: در دو سال اخیر اقدامات اساسی و مناسبی در برخورد با متخلفین در مازندران انجام شد که باید این اقدامات بیشتر از گذشته شود‌.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها