موج
کدخبر : ۳۷۳۳۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373344

به میزبانی تیم دماوند آمل آغاز شد؛

فصل جدید مسابقات لیگ یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور به میزبانی تیم دماوند آمل آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، ندا محیط با بیان اینکه این رقابت‌ها در گروه ۶ و در سالن ورزشی پیامبراعظم شهرستان آمل برگزار می شود و تیم دماوند آمل با تیم‌های ویستا توربین تهران، پارسه کرمان و آنی پمپ ترکان کیا تبریز به صورت دوره‌ای رقابت خواهد کرد، اظهار داشت: مرحله رفت لیگ یک فوتسال بانوان کشور تا چهارشنبه ۲۵ فروردین ادامه داشته و پس از آن با اعلام فدراسیون فوتبال، بازی‌های مرحله برگشت به میزبانی یکی از تیم‌های گروه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان، پیش بینی می شود برگزاری بازی‌های مرحله برگشت در اواخر اردیبهشت امسال انجام شود.

مدیرتیم دماوند آمل گفت: شرایط تیم ما با توجه به حضور بازیکنان و کادر فنی باتجربه مطلوب بوده و مسابقات با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی و ضدعفونی کردن سالن مسابقات پس از هر بازی انجام می‌شود.

ناظر فدراسیون فوتبال در مسابقات فوتسال لیگ یک بانوان نیز تصریح کرد: مسابقات امسال لیگ یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور با حضور ۳۵تیم در ۸ گروه، همزمان در حال برگزاری بوده و تیم‌های شرکت کننده بیشتر از دوره‌های گذشته، حضور دارند.

شکوه مهینی با بیان اینکه رقابت‌های امسال در دو مرحله رفت و برگشت برگزار می‌شود افزود: تیم‌های نخست هر گروه مستقیم به مرحله نهایی صعود کرده و پس از آن با توجه به شرایط ویژه کرونایی کشور، نحوه برگزاری به صورت حذفی یا دوره‌ای مشخص خواهد شد.

ناظر فدراسیون فوتبال در مسابقات فوتسال لیگ یک بانوان بیان کرد: در پایان مسابقات دو تیم برتر جواز صعود به رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور را کسب خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها