موج
کدخبر : ۳۷۱۷۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371787

فرماندار سوادکوه خبر داد:

فرماندار شهرستان سوادکوه از تععطیلی تفرجگاه‌ها و اماکن گردشگری این شهرستان برای روز طبیعت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، عین الله طالبی در این باره اظهار داشت: دستور بسته شدن اماکن گردشگری صادر شده و در راستای جلوگیری از ازدحام جمعیت و قطع زنجیره ویروس کرونا در پارک جوارم و دریاچه شورمست این اماکن تعطیل شدند.

وی ادامه داد: براساس تصمیم ستاد کرونا، روز‌های دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه، همه مراکز تفریحی، گردشگری، پارک‌ها و بوستان‌های شهرستان تعطیل خواهد بود.

فرماندار شهرستان سوادکوه تصریح کرد: پلیس راهور و نیروی انتظامی در اماکن و مناطق طبیعی گردشگری مستقر خواهند شد و در صورت توقف خودرو‌ها در اماکن تفریحی جریمه نقدی خواهند شد.

وی با اشاره به تداوم رفتار‌های عادی انگارانه در جامعه به خصوص مسافران نوروزی، گفت: رنگ کرونایی تعدادی از شهر‌ها تغییر کرده به طوریکه سبب شد ستاد کرونا برای روز‌های  ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه (روز طبیعت) تصمیمات جدیدی اتخاذ و محدودیت‌هایی را برای جلوگیری از حضور مردم در بوستان‌ها و اماکن عمومی اعمال کند.

طالبی تأکید کرد: هرگونه نصب چادر، اتراق مسافر و گردشگر در مناطق گردشگری در دو روز آینده ممنوع است.

وی بیان داشت: گیت‌های ایست و بازرسی در مداخل ورودی روستا‌ها و دهستان‌ها با هماهنگی بخشداران و شوری‌ها و پایگا‌های مقاومت احداث و از ورود مسافران برای روز طبیعت جلوگیری می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها