موج
کدخبر : ۳۷۱۴۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371433

معاون امور جوانان هلال احمر مازندران خبر داد:

معاون امور جوانان هلال احمر مازندران از برگزاری هفتمین مرحله جشنواره ملی نقاشی صلح و دوستی در مازندران، همزمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، لیلی احمدی با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور تشویق و ترغیب کودکان و نوجوانان به انجام فعالیت های ابتکاری و خلاقانه در زمینه های صلح، دوستی، احترام، ترویج این فرهنگ در بین کودکان و آشنایی آنان با فعالیت های عام المنفعه و بشردوستانه در راستای اهداف جمعیت هلال احمر با زبان نقاشی کودکانه، هفتمین جشنواره ملی نقاشی صلح و دوستی در دو رده سنی 5 تا 8 و 9 تا 12 سال و در دو سطح استانی و کشوری همزمان با سراسر کشور از20 اسفند تا 20 فروردین برگزار می شود.

وی ادامه داد: با توجه به اهداف جمعیت هلال احمر همچون تأمین احترام انسانها، کوشش برای برقراری صلح و دوستی، حمایت از زندگی و سلامت انسانها و تلاش برای تسکین آلام بشری در این جشنواره از کودکان خواسته می شود یک نقاشی بر اساس اهداف هلال احمر و موضوع صلح و دوستی ترسیم کرده و یک عکس از نقاشی خود گرفته و تصویر نقاشی خود را با ذکر مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تماس والدین، تلفن منزل، کد ملی و آدرس پستی به شماره واتس آپ (09112241050) جمعیت هلال احمر استان تا تاریخ 20فروردین 1400 ارسال کنند.

معاون امور جوانان هلال احمر مازندران افزود: همه کودکان در سنین 5 الی12 سال می توانند در این مسابقه شرکت کنند و تکنیک نقاشی آزاد بوده و نقاشی ها در ابعاد کاغذ (A4) ترسیم گردد.

وی گفت: امیدواریم با حضور گسترده کودکان و نوجوانان استان در این جشنواره ملی، آنان بیشترین منادیان صلح و دوستی با معنایی فراتر از نبودن جنگ و خشونت به عنوان یک ارزش انسانی در سطح جامعه باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها