موج
کدخبر : ۳۷۱۴۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371429

استاندار مازندران تأکید کرد:

استاندار مازندران در بازدید از اداره کل روابط عمومی استانداری بر نقش مؤثر روابط عمومی ها در سال تولید و انتخابات تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، احمد حسین زادگان در حاشیه بازدید از آخرین اقدامات و برنامه های این اداره کل در حوزه اطلاع رسانی، اظهار داشت: روابط عمومی یک واحد جهت دهنده به فعالیت های سازمان است و نقش و جایگاه روابط عمومی در مأموریت های خاص بسیار ارزشمند و تعیین کننده است.

وی نامگذاری امسال به «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» از سوی مقام معظم رهبری را تداوم تلاش برای تحقق برنامه های احیاء و تقویت تولید و صنعت و افزایش اشتغال عنوان کرد و ادامه داد: روابط عمومی، واحدی برای اطلاع رسانی صرف نیست، بلکه مجموعه ای است برای رصد و پایش مسایل مهم استان و شهرستان که باید این نقش را جدی تر ایفا نماید.

استاندار مازندران ایجاد فضای پرشور انتخاباتی به ویژه در تعامل با رسانه ها و فعالیت در فضای مجازی را از دیگر رسالت ها و وظایف روابط عمومی ها در سال جاری بیان کرد و گفت: روابط عمومی ها با انعکاس و اطلاع رسانی اقدامات و خدمات نظام و دولت؛ امید در جامعه و رضایتمندی مردمی و مشارکت حداکثری در انتخابات را رقم بزنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها