موج
کدخبر : ۳۷۰۹۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370940

مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد خبر داد:

مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد از بازدید مشاور رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از گلخانه گل و گیاه زینتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمد هادی زاده با اشاره به اینکه این بازدید به منظور شناسایی و معرفی قابلیت ها و ظرفیت های بخش کشاورزی استان انجام شد، اظهار داشت: به منظور شناسایی و معرفی قابلیت ها و ظرفیت های بخش کشاورزی استان، مشاور رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران و مسئول روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد از گلخانه گل و گیاه زینتی روستای «وازیک» از توابع بخش سرخرود این شهرستان بازدید و مسائل مربوط به میزان تولید، کیفیت محصول گلخانه ها، اشتغالزایی، بهره وری آب، کنترل آفات و بیماری ها و دیگر مسائل مربوط به تولید گل و گیاهان زینتی را مورد بررسی قرار دادند.

 وی ادامه داد: در این بازدید احمد کارگران، مدیرعامل اتحادیه گل و گیاه شهرستان محمودآباد ضمن معرفی روستای «وازیک» به عنوان پایلوت گل و گیاه شهرستان و استان مازندران، گفت: این روستا دارای ۱۵۰ خانوار است که همه اهالی این روستا به پرورش گل و گیاه مشغول هستند و هیچ فرد بیکار در این روستا وجود ندارد.

به گزارش موج مازندران؛ شهرستان محمودآباد پیشرو در تولید گل و گیاهان زینتی است که توانسته رتبه دوم تولید را در کشور به خود اختصاص دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها