موج
کدخبر : ۳۷۰۶۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370685

با حضور مسئولان

طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، فرماندار جدید چالوس معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام سید احمد جباری در مراسم معارفه فرماندار جدید این شهرستان با اشاره به اینکه مردم زحمات دلسوزانه فرماندار سابق را فراموش نمی کنند، اظهار داشت: امروز در شرایطی قرار داریم که در مدیریت ارشد مشاهده نمی کنیم که کرامت مردم پاس داشته شود.

وی ادامه داد: ۷ تا ۸ درصد ذخائر دنیا در کشور ما قرار دارد ولی با این اوصاف چرا باید کشور ما شکل داشته باشد و همچنان شاهد صف های طولانی مردم برای مرغ و روغن و میوه هستیم و مردم ما کرامت خود را زیر پا رفته می دانند.

امام جمعه چالوس گفت: وقتی مسئولیتی به کسی سپرده شده است نگاه او باید به خدا باشد و به مردم خدمت کند و باید کرامت انسان را در نظر داشته باشد.

وی تصریح کرد: باید برای خدمت به مردم تلاش کرد و نباید سستی و تعللی وجود داشته باشد بلکه باید همواره خالصانه برای خدمت به مردم پا به میدان گذاشت و تا آخرین لحظه به مردم خدمت کرد.

شهردار چالوس نیز به نمایندگی از مدیریت شهری و شوراها در سخنانی با اشاره به ویژگی های مثبت فرماندار سابق، افزود: تعامل بسیار نزدیک و سازنده و دوستی بین ایشان و مسئولین وجود داشت و همین امر باعث شد تا اقدامات خوب و مؤثری اتفاق بیفتد.

جعفر ردایی عنوان کرد: در طول ۷ سال گذشته که در مرزن آباد و چالوس شهردار بودم نحوه مدیریت، دغدغه ها و بینش و نیز ویژگی های اخلاق مداری، تعامل بسیار نزدیک با مدیریت شهری فرماندار سابق بسیار خوب و مطلوب بوده است.

وی یادآور شد: سلامت ایشان زبانزد است و گواهی می دهم در طول این مدت توقع نابه جایی از شهرداران نداشت و انساانی قانونمدار و در کنار مردم بود.

به گزارش موج مازندران، در این مراسم «سید رسول حسینی» اهل دهستان بیرون‌بشم بخش مرزن‌آباد به عنوان فرماندار شهرستان چالوس منصوب و معارفه شد و از «محمدناصر زندی» فرماندار سابق تجلیل به عمل آمد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها