موج
کدخبر : ۳۵۷۷۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357779

استاندار مازندران:

استاندار مازندران گفت: رسانه های مازندارن در بحث کرونا متعهدانه و موفق عمل کرده اند وجزء گروه های موفق و موثر در روند مقابله با کرونا بودند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد حسین زادگان در جلسه ستاد مقابله با کرونا مازندران با حضور سخنگوی وزارت بهداشت اظهار داشت: مازندران بخاطر اجرای طرح شهید سلیمانی با همت مردم و همراهی دستگاه ها، بسیج، سپاه و رسانه ها به پیک سوم نخورد.

وی در ادامه اقناع مردم و اطلاع درست آنان از فرآیندهای مختلف اجرای طرح های مقابله با کرونا را در تحقق توفیق در این راستا بسیار موثر دانست و تاکید کرد: باید گفتمان سازی، تولید محتوا، اصطلاحات و تعبیرات تخصصی و شیوه های اطلاع رسانی برای مردم قابل درک و تفسیر باشد.

حسین زادگان تاکید کرد: در مناسبت های خاص نیازمند بسته های اطلاع رسانی هستیم تا طی یک بازه زمانی، در زمینه آگاهی بخشی به مردم بازدهی داشته باشیم و این روند را استمرار ببخشیم.

استاندار مازندران با اشاره به این که مراودات اجتماعی بدلیل نزدیکی شهرها و روستاها به هم در مازندران بیشتر است، بر لزوم در نظر گرفتن تکالیف ویژه تر برای روستاها در این طرح تاکید کرد و گفت: در مازندران این مهم انجام شده است و باید مستمرا تقویت شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها