موج
کدخبر : ۳۵۱۳۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351368

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خبر داد:

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: از ۲۰ دانش آموز نخبه قرآنی مازندرانی که در سی و هشتمین مسابقات قرآن و عترت کشور حائز رتبه شدند، تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، علیرضا سعدی پور  در آیین تجلیل از نخبگان قرآنی دانش‌آموزی که امروز در دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد اظهار داشت: ۲۰دانش آموز نخبه قرآنی استان در سی و هشتمین مسابقات قرآن و عترت کشور حائز رتبه‌های برتر شدند.

وی ادامه داد: این رتبه‌ها در رشته‌های صحیفه سجادیه، نهج البلاغه، حفظ و قرائت است.

سعدی پور با اشاره به اینکه از دیگر دستگاه‌ها می‌خواهیم نگاهشان به آموزش و‌پرورش یک نگاه مولد باشد، گفت: از علاقمندان به حوزه تعلیم و تربیت تقاضا داریم برای جریان‌سازی در منشور قرآن، عترت و نماز به عنوان رسالت همگانی ما را یاری کنند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران با بیان اینکه فصل جدیدی از برنامه‌های قرآنی در زیست‌بوم جدید آغاز خواهد شد، گفت: امروز از نرم‌افزار محراب که آموزش عملی نماز است و پوستر سی ونهمین دوره مسابقات قرآنی رونمایی شد.

نماینده ولی فقیه در مازندران در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات آموزش و پرورش در زمینه اشاعه فرهنگ قرآنی گفت: اینکه یک دانش آموزی نخبه قرآنی شود خیلی خوب است، اما مهم‌تر از آن این است که قرآنی بماند.

آیت الله محمدی لائینی افزود: صدا و سیما در زمینه برنامه‌های قرآنی خوش درخشید و همچنان بر این مهم پافشاری می‌کنند که شایسته قدردانی و تشکر است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه باید در جامعه ظرفیت‌هایی برای استفاده از استعداد‌های قرآنی ایجاد شود، گفت: این امر باعث زایش معنوی در جامعه می‌شود که نتایج آن را در نسل چهارم و پنجم انقلاب دیده ایم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها