موج
کدخبر : ۳۴۸۰۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348071

عشرت کراری از سوی اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان مازندران بعنوان مدیرعامل جدید این خانه منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سخنگوی خانه مطبوعات و رسانه های مازندران از انتخاب عشرت کراری از بانوان فعال رسانه ای به سمت مدیر عاملی خانه مطبوعات استان خبر داد.

علی یوسفی از برگزاری جلسه هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های مازندران به‌منظور بررسی استعفای سینا قربانی که در سمت مدیر عاملی این خانه مشغول فعالیت بود، خبر داد.

وی افزود: با توجه به ارسال نامه استعفای وی به رئیس هیئت مدیره در تاریخ پنجم مهرماه، جلسه فوق العاده برای بررسی استعفا و تعیین تکلیف مدیریت خانه عصر امروز با حضور اعضای هیئت مدیره و بازرسین برگزار شد.

سخنگوی خانه مطبوعات و رسانه های مازندران خاطرنشان کرد: اعضای هیئت مدیره پس از بررسی دلایل استعفا با درخواست وی موافقت و ضمن تقدیر از تلاش های سینا قربانی در مدت زمان مسئولیت، در خصوص انتخاب مدیرعامل جدید از بین چند گزینه پیشنهادی به بحت و تبادل نظر پرداختند.

یوسفی با تقدیر از اعلام آمادگی بسیاری از چهره های مطرح رسانه ای استان برای قبول مسئولیت، خانم عشرت کراری از بانوان فعال و پرتلاش رسانه ای مازندران را به سمت مدیر عاملی خانه مطبوعات و رسانه های مازندران منصوب کرد.

سخنگوی خانه مطبوعات و رسانه های مازندران با بیان اینکه انتخاب یک بانوی رسانه ای برای اولین بار در تاریخ مطبوعات استان برای این سمت صورت گرفته است، بیان داشت: بخش قابل توجهی از فعالان رسانه ای استان، بانوان پرتلاش و فرهیخته هستند و امیدواریم این انتخاب فصل تازه ای از حضور پرشور تر این قشر زحمت کش را به دنبال داشته باشد.

یوسفی در پایان گفت: به زودی نشست اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل، نمایندگان مناطق، رابطین و دبیران کمیته های استانی این خانه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و معاون فرهنگی و رسانه ای این اداره کل برگزار  و مدیرعامل جدید رسماً معارفه می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها