موج
کدخبر : ۳۴۱۶۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341695

استاندار مازندران:

استاندار مازندران خواستار تامین اعتبار لازم برای تکمیل سد مخزنی هراز شد و گفت: این پروژه با اعتبارات کنونی به سرانجام نخواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد حسین زادگان در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان مازندران که با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد، با بیان اینکه سد هراز با اعتبارات محدود تکمیل نمی‌شود، خواستار تأمین اعتبار ملی و مناسب برای تکمیل آن شد.

وی در ادامه با بیان اینکه دولت توجه خوبی به موضوع پسماند داشته است، افزود: انتظارات ما در این بخش زیاد است و از سه زباله سوز کشور دو طرح در مازندران در دست اجراست.

استاندار مازندران همچنین با اشاره به تصویب نرسیدن مناطق آزاد در مازندران گفت: کار اجرایی این طرح به پایان رسید و تأخیر آن به دلیل اختلافاتی بود که در استان وجود داشته است.

حسین زادگان ادامه داد: ایجاد اتحادیه اوراسیا می‌تواند فضا و بستر را برای توسعه تجارت و کشور‌های سی آی اس فراهم کند.

وی به آغاز ساخت بزرگترین شهرک صنعتی در شرق استان مازندران اشاره کرد و گفت: برای راه اندازی این طرح نیازمند توجه هستیم و ۵۰ درصد به سطح اراضی صنعتی در استان اضافه می‌کند.

استاندار با بیان اینکه برنامه جهش تولید اتفاق خوبی را در استان رقم می‌زند، یادآور شد: ۱۸ پروژه جهش تولید در استان طراحی و تهیه شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها