موج
کدخبر : ۳۳۹۵۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339566

استاندار مازندران تاکید کرد:

استاندار مازندران گفت: راه اندازی مرکز تخصصی قلب در چالوس برای افزایش کیفیت خدمات درمانی مطالبه اصلی مردم غرب استان است .

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمدحسین‌زادگان در نشست تاسیس مرکز تخصصی قلب بیمارستان طالقانی چالوس که با حضور رییس دانشگاه علوم‌پزشکی استان و فرماندار چالوس برگزار شد، اظهار داشت: سرعت در اجرای این پروژه مطالبه اصلی مردم غرب استان می‌باشد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی در کاهش بروکراسی غیرضرور اداری این پروژه تلاش کند، گفت : دانشگاه بنا دارد این طرح را با مشارکت سرمایه گذار بخش خصوصی و با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان اجرایی کند تا پروژه‌ای پر مزیت در بخش بهداشت و درمان باشد.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه زیرساخت‌های این طرح در منطقه فراهم است، افزود: انتظار می‌رود در سریع‌ترین زمان ممکن این مرکز تخصصی عملیاتی و مورد بهره برداری قرار گیرد.

حسین زادگان ضمن قدردانی از حمایت‌های نماینده مردم نوشهر و چالوس در اجرای این پروژه، تصریح کرد: حضور دکتر محسنی بندپی در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ظرفیت مناسبی برای تقویت زیرساخت‌های درمانی استان است.

وی اهلیت سرمایه گذار بخش خصوصی را در اجرای طرحها مهم ارزیابی کرد و گفت: دستگاه‌های اجرایی به موضوع اهلیت در انتخاب سرمایه‌گذار توجه ویژه‌ای داشته باشند تا طرح‌های در دست اقدام دولت در زمان مقرر به مردم خدمات دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها