موج
کدخبر : ۳۳۷۹۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337911

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرمانده انتظامی مازندران:

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرمانده انتظامی مازندران گفت : واحد‌های صنفی پرخطر در شهرستان‌های با وضع قرمز تا اطلاع بعدی در مازندران تعطیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سرهنگ محمد باقرزاده اظهار داشت: با توجه به شروع موج دوم شیوع بیماری کرونا در سطح کشور و وضعیت حاد این بیماری در شهرستان‌های تابعه استان مازندران ، برابر اعلام ستاد مبارزه با بیماری کرونا استان در وضع قرمز قرار دارد.

وی ادامه داد: به منظور پیشگیری از شیوع این بیماری، صنوف پرریسک همانند تالار‌های پذیرایی در شهرستان‌هایی که در وضع قرمز قرار دارند تا اطلاع بعدی تعطیل است.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه هرگونه تصمیم در این رابطه با تعطیلی صنوف پر خطر به عهده فرمانداران شهرستان‌ها است، گفت: در صورت نیاز به تعطیلی سایر واحد‌های صنفی تصمیمات لازم گرفته خواهد شد.

سرهنگ باقرزاده افزود: گشت‌های نظارتی با حضور نمایندگان ادارات اماکن، بهداشت، صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و اتحادیه‌های مرتبط در حال انجام است.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرمانده انتظامی مازندران گفت: در این مدت وضعیت فعالیت همه صنوف به ویژه صنوف پرخطر مورد بازدید قرار گرفته و در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، با واحد مورد نظر برابر مقررات برخورد خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها