موج
کدخبر : ۳۲۹۶۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329600

دبیر ستاد ساماندهی سواحل محمودآباد:

دبیر ستاد ساماندهی سواحل محمودآباد گفت : نعمت دریا در محمودآباد به دلیل عدم فراهم بودن زیر ساختهای مناسب و تامین اعتبارات لازم با توجه به حجم گسترده حضور مسافران تبدیل به نقمت شده است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، محمد محتاطی اظهار داشت: مدیریت سواحل در سال گذشته بیش از 20 میلیارد ریال هزینه در شهرستان با خود همراه داشته است .

وی ادامه داد: بنا بر اعلام اداره میراث فرهنگی وگردشگری شهرستان بیش از 3 هزار خانه مسافر در محمودآباد و سرخ رود فعال می باشد که هیچگونه مشارکتی در تامین زیرساخت های حضور مسافران در ساحل ندارند.

محتاطی تصریح کرد : دریا برای برخی نعمت بوده و برای ستاد و عوامل مجری در این بخش به علت کمبود اعتبار و مشارکت بخش خصوصی تبدیل به نقمت شده است.

دبیر ستاد ساماندهی سواحل محمودآباد همچنین از ساماندهی فعالیت چهارچرخ ها و  اجرای 20 پیست تردد چهار چرخ  در ساحل سرخ رود و محمودآباد خبر داد و گفت: امسال بنا به درخواست شهروندان و مسافران  شاهد کاهش حضور و تردد چهار چرخ در ساحل خواهیم بود و انتظار میرود متقاضیان فعالیت در این بخش با توجه به عدم بازدهی مناسب مالی این شغل از سیاست های ستاد تمکین نمایند.

محتاطی همچنین با تاکید به موقعیت جغرافیای شهرستان به عنوان اولین شهر ساحلی از مسیر پایتخت کشورمان به استان مازندران گفت: بخش قابل توجهی از خدمات ارائه شده در ساحل متوجه شهروندان تهرانی است که انتظار میرود شهرداری تهران در حوزه ساماندهی سواحل مشارکت داشته باشد.

وی تصریح کرد : متاسفانه به علت افزایش ساخت و ساز برج های بلند مرتبه در ساحل امکان اجرای طرح های دریا ویژه بانوان در سالجاری بجز ساحل شهرک خصوصی خانه دریا وجود ندارد.

محتاطی بیان داشت: مدیریت سواحل نیازمند اقدامی اثربخش و جدی است و امید است با نگاه ملی به حوزه ساحل شاهد اقدامات مطلوب و جلب رضایت مسافران و شهروندان باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها