موج
کدخبر : ۳۲۵۴۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325452

مسئول قرارگاه جهادی موسی بن جعفر(ع) چالوس:

مسئول قرارگاه جهادی موسی بن جعفر (ع) شهرستان چالوس گفت: از 10 فروردین 99 و پیرو دستور نماینده ولی فقیه در استان مازندران اصول شرعی اموات مبتلا به کرونا در چالوس رعایت می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حجت الاسلام محمد حسن اسفندیاری اظهار داشت: در آغاز بحران کرونا یکی از مصوبات مهم ستاد مبارزه با کرونا شهرستان چالوس بحث تجهیز و تدوین اموات مبتلا به کرونا بود که به صورت تیمم و با نظارت کامل شبکه بهداشت و درمان شهرستان چالوس انجام می شد.

وی ادامه داد: بر اساس دستور نماینده ولی فقیه در استان مازندران از 10 فروردین فعالیت قرارگاه جهادی موسی بن جعفر در شهرستان چالوس آغاز و اصول شرعی اموات رعایت و افراد غسل داده و نماز خوانده می شود.

اسفندیاری تاکید کرد: تمام مراحل تدفین اموات مبتلا به کرونا با نظارت شبکه بهداشت و درمان انجام می شود و خانواده ها از بابت رعایت اصول شرعی در تدفین اموات کرونایی نگرانی نداشته باشند.

فرمانده سپاه شهرستان چالوس نیز گفت: از اعضای قرارگاه جهادی موسی بن جعفر(ع) شهرستان چالوس که در تدفین اموات مبتلا به کرونا فعالیت می کنند تشکر می کنم.

سرهنگ عابدین داغمه چی اظهار داشت: از 10 فرودین تمام اصول شرعی در تدفین اموات کرونایی در شهرستان چالوس انجام می شود و خانواده ها از این بابت نگرانی نداشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها