موج
کدخبر : ۳۲۴۳۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324310

مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران:

مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران گفت: مشکل کمبود آب شرب در استان مازندران نداریم و آماده باش نیروهای عملیاتی و فنی آبفا در شرایط بحرانی که با کرونا درگیر هستیم برای تامین آب شرب ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، مجید عبدالهی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : مجموعه کارکنان آب و فاضلاب مازندران بی وقفه در کنار هموطنان و هم استانی‌های عزیز قرار دارند تا بتوانند ضمن تأمین آب شرب بهداشتی و تعامل و همکاری با یکدیگر ویروس کرونا را شکست دهند.

وی ادامه داد : همکاران ما همچون سال‌های گذشته بی وقفه و شبانه روز درحال خدمت رسانی به مردم هستند و امسال با توجه به شرایط بحرانی و فراگیری کرونا ویروس، این تلاش‌ها چندین برابر شده است.

عبدالهی تصریح کرد: پرسنل این شرکت تلاش می‌کنند آب کافی و بهداشتی در اختیار مشترکین قرار گیرد تا از نظر بهداشتی دچار مشکل نشوند.

مدیرعامل آبفامازندران بیان داشت : از مشترکین عزیر انتظار می‌رود برای قطع زنجیره ابتلاء به ویروس کرونا در خانه‌های خود بمانند و از مراجعه حضوری به امورات و ستاد خودداری نمایندو از طریق تماس تلفنی مشکلات خود را بیان تا ماموران این اداره در اسرع وقت رسیدگی کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها