موج
کدخبر : ۳۱۶۳۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316350

در دومین روز از دهه فجر؛

در دومین روز از دهه فجر ۳ طرح خدماتی خوداشتغالی کمیته امداد امام خمینی (ره) شامل، کارگاه خراطی، بازی‌های رایانه‌ای و فروشگاه عرضه خشکبار بوده با پرداخت تسهیلات حمایتی به مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان در آمل له بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ،  رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آمل در حاشیه بهره برداری ۳ طرح خوداشتغالی کمیته امداد امام خمینی شهرستان آمل گفت: پرونده خود اشتغالی حدود ۱۳۰ مددجوی متقاضی دریافت تسهیلات از این اداره در مرحله انتخاب و معرفی ضامن به بانک و کار‌های اداری قرار داشته که با پرداخت تسیهلات بانکی به این افراد، زمینه اشتغال حدود ۵۰۰ نفر تا پایان امسال فراهم خواهد شد.

حسین قربانی اظهار داشت: این طرح‌ها به عنوان طرح‌های اشتغال زایی زودبازده بوده و افرادی که تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند، ابتدا استعدادیابی شده و پس از مشاوره شغلی با هزینه کمیته امداد در مراکز فنی حرفه‌ای دوره‌های آموزشی را گذرانده و به آن‌ها وام پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد: برای ایجاد اشتغال به مددجویان کمیته امداد، تا ۵۰ میلیون تومان وام بانکی تعلق گرفته و با توسعه اشتغال و کارآفرینی و نیز به کارگیری نیرو‌های جدید تا ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها