موج
کدخبر : ۲۷۷۴۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277493

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران:

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران گفت:شورای روابط عمومی در توسعه شهرستان نقش دارد و باید از این ظرفیت به نحو مطلوبی استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، عباس مهدوی در جلسه انتخابات شورای روابط عمومی شهرستان کلاردشت در فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: روابط عمومی های ادارات و نهادها در برقراری ارتباط و افزایش آگاهی مردم از نحوه فعالیت دستگاه ها و ظرفیت های شهرستان نقش مهمی دارند که باید با استفاده از شورای روابط عمومی در جهت توسعه شهرستان خود و تولید محتوای رسانه ای حرکت کنند.

وی ادامه داد: روابط عمومی ها از ظرفیت رسانه ها و فضاهای اطلاع رسانی نوین بویژه فضای مجازی در جذب گردشگر و معرفی مراکز اقامتی استفاده کنند.

جانشین و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های مازندران، نقش این شورا را در جهت بخشی به توسعه ظرفیت ها و معرفی آن ها بویژه معرفی مزیت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری و توسعه ای بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: در زمینه تهیه خبر و انعکاس آن در رسانه ها اقدامات موثرتری باید صورت گیرد و این شورا باید حلقه اتصال بین دستگاه ها و رسانه ها باشد.

فرماندار کلاردشت نیز در این جلسه گفت: روابط عمومی های ادارات و نهاد های شهرستان باید با شناخت و آگاهی از نیاز های مردم، آنها را به مدیران خود انتقال دهند و با برقراری یک ارتباط دوسویه باعث ایجاد همدلی بین مردم و مسئولان شوند.

کامران پولادی با اشاره به این که روابط عمومی پل ارتباطی بین مردم و مسئولین است، گفت: روابط عمومی ها باید بعنوان زبان گویای مجموعه خود به بیان اقدامات صورت گرفته از سوی ادارات و دستگاها به مردم بپردازند.

در بخش پایانی این جلسه انتخابات اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان برگزار شد و فرامرز طاهری مسئول روابط عمومی شهرداری، سیده غزاله نوراشرف الدین، مسئول روابط عمومی اداره منابع طبیعی، مصطفی پورشاسب، مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر، رضا طاهری، مسئول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش، حسین آهنگریان، مسئول روابط عمومی آبفای شهری، سپیده حمیدی، مسئول روابط عمومی شیلات، معصومه وطنی ، مسئول روابط عمومی اداره بهزیستی بعنوان اعضای اصلی و میترا سلطانی و مسلم آزادیان بعنوان اعضای علی البدل این شورا در شهرستان کلاردشت انتخاب شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها