موج
کدخبر : ۲۱۱۰۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-211013

استاندار مازندران با اعلام اینکه پسماند و زباله یکی از معضلات جدی در استان مازندران است، گفت: محیط زیست ما به‌واسطه عدم ساماندهی مناسب آلوده شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد اسلامی در بازدید از روند فعالیت مجموعه فاضلاب شهری ساری با اعلام اینکه در انقلاب اسلامی ایران اصل مردم هستند، تصریح کرد: همه کارها و اقدامات باید برای مردم انجام شود و اقدامات بزرگی در این نظام انجام شده و این روند باید ادامه پیدا کند.

استاندار مازندران با اعلام اینکه پسماند و زباله یکی از معضلات جدی در استان مازندران است، گفت: محیط زیست ما به‌واسطه عدم ساماندهی مناسب آلوده شده است و باید برای ساماندهی پروژه‌ها مرتبط اهتمام ویژه‌ای انجام شود.

این مسوول اضافه کرد: باید از همه ظرفیت برای ساماندهی پسماند و زباله اقدام شود و شرکت آب و فاضلاب شهری باید در اجرای پروژه‌ها جدیت داشته باشد و با سرعت در اجرای پروژ‌ه‌ها زمینه جمع‌آوری منابعی که در دل اجرای پروژه وجود دارد را فراهم کند.

اسلامی یادآور شد: پروژه‌های فاضلاب باید با سرعت مناسب‌تر و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا سریع‌تر در استان مازندران به ثمر برسد.

وی در ارتباط با درخواست اعضای شورا از استاندار نسبت به ساماندهی درخواست‌های به حق اهالی دو روستای همجوار این تصفیه‌خانه بیان کرد: باید زمینه جلب رضایتمندی مردم منطقه فراهم شود، اقدامات خوبی در اجرای پروژه انجام شده است و این روند هم باید ادامه داشته باشد و به نیازهای مردمی در کنار اجرای پروژه توجه شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها