موج
کدخبر : ۱۸۴۱۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-184147

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر گفت: 17 کیلو گرم تریاک با انهدام باند مواد مخدردر شهرستان بابلسر کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ عباس فتحعلی پور اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر تهیه و توزیع موادمخدر در سطح شهرستان بابلسر، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی سه متهم به تهیه و توزیع موادمخدر به نام‌های قاسم - ک، حسین- ق. و علی اکبر- ذ.  را شناسایی و با هماهنگی قضائی مورد تعقیب و مراقبت قرار دادند.

سرهنگ فتحعلی پور گفت: برابر اطلاعات به دست آمده، متهمان به موادمخدر با استفاده از یک دستگاه خودرو سواری پراید در حمل و جابجایی موادمخدر از استان‌ های همجوار به داخل این شهرستان فعالیت داشتند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر افزود: ماموران با دریافت مشخصات خودروی متهمان در عملیاتی ضربتی ضمن توقیف خودروی مورد نظر در بازرسی از آن موفق شدند، بیش از ۱۳ کیلو گرم تریاک را که به طرز ماهرانه‌ ای در داخل خودرو جاساز شده بود، کشف کنند.

سرهنگ فتحعلی پور گفت: در این ارتباط متهمان به تهیه و توزیع موادمخدر دستگیر و دو دستگاه خودروی آنان توقیف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر همچنین از توقیف یک دستگاه خودرو سواری حامل موادمخدر در ساعت ۲۲ شب گذشته در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی با شناسایی و دستگیری فردی به نام ولی- چ اهل استان گلستان موفق شدند، با توقیف یک دستگاه خودرو پراید در بازرسی از آن قریب به چهار کیلوگرم تریاک را کشف کنند.

سرهنگ فتحعلی پور گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها