English

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین خبرداد:

انسداد ۷۹۰ حلقه چاه غیر مجاز از ابتدای سال تاکنون در شهرستان قزوین

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: با همت همکاران گروه انسداد شرکت و مامور ماده 30 شهرستان قزوین و با حمایت و همراهی نیروی انتظامی از ابتدای سال تاکنون 790 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان قزوین پر و مسلوب المنفعه گردید.

انسداد 790 حلقه چاه غیر مجاز از ابتدای سال تاکنون در شهرستان قزوین
به گزارش خبرگزاری موج قزوین

، منصور ستوده مدیرعامل مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین در خصوص انسداد چاههای غیرمجاز در شهرستان قزوین اظهار داشت: این اقدام ضمن حفظ و حراست از منابع آبی استان، تضمین کننده حیات دشت قزوین و اقدامی در جهت توسعه پایدار استان می باشد.

وی افزود: عملیات گسترده احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی که از سال 93 شروع شده، همچنان با اراده و عزم جدی توسط عوامل اجرایی این شرکت در حال انجام و پیگیری است و بی تردید، همکاری و همراهی مجموعه مسئولین استان و مراجع قضایی و انتظامی، گامی مؤثر در این زمینه بوده است.

ستوده با اشاره به عملیات گسترده انسداد چاههای غیرمجاز در شهرستان قزوین تصریح کرد: در بخش مرکزی شهرستان قزوین از ابتدای سال تاکنون 790 حلقه چاه غیرمجاز با همکاری دستگاه قضائی و نیروی انتظامی پر و مسلوب المنفعه شده که از این طریق حدود 5.5 میلیون مترمکعب آب در سال به تعادل سفره های آب زیرزمینی کمک شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین در بخش پایانی صحبت های خود یادآور شد: ما در چارچوب قوانین و مقررات تمام تلاش و توان خود را جهت حفظ و احیاء دشت قزوین بکار خواهیم گرفت و امیدوارم مردم فهیم استان نیز با مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب در انجام این مهم ما را یاری نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه