English

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین:

نباید قاسم سلیمانی را یک شخصیت ماورایی و دست نیافتنی جلوه دهیم

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت:باید از مکتب شهید سلیمانی صیانت کنیم و به فرموده رهبر معظم انقلاب، نباید قاسم سلیمانی را یک شخصیت ماورایی و دست نیافتنی جلوه دهیم.

نباید قاسم سلیمانی را یک شخصیت ماورایی و دست نیافتنی جلوه دهیم
به گزارش خبرگزاری موج قزوین

،نشست بصیرتی چهارمین سالگرد شهادت، سردار قاسم سلیمانی و حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان با حضور سردار رستمعلی رفیعی آتانی، فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین و دکتر عبداله دیدبان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

در این برنامه، سردار رفیعی‌آتانی با اشاره به تلاش‌های کادر بهداشت و درمان بیان کرد: تلاشگران حوزه سلامت، در سال‌های أخیر، ملت ایران را روسفید کردند.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان قاسم سلیمانی و سیدرضی موسوی و همه افرادی که در راه انقلاب و اسلام شهید شده‌اند، افزود: در روزگاری که دنیا مدعی بود که در حوزه پزشکی بر بحران مسلط شده است، جامعه پزشکی ایران، با وجود بودن برخی از کاستی‌ها، سربلند بیرون آمد و این مرهون اراده پولادین و ستودنی کادر بهداشت و درمان است.

سردار رفیعی‌آتانی با عنوان خاطره‌ای از حضور در بیمارستان خاطرنشان کرد: جبهه سلامت، تفاوت‌های فراوانی با حوزه‌های دیگر دارد و مجموعه عظیم دانشگاه علوم پزشکی، مایه امید جامعه هستند و به عنوان برادر شما در سپاه استان، قدردان زحمات این مجموعه هستیم.

فرمانده ارشد نظامی استان با گرامیداشت دهه بصیرت تأکید کرد: باید از مکتب شهید سلیمانی صیانت کنیم و به فرموده رهبر معظم انقلاب، نباید قاسم سلیمانی را یک شخصیت ماورایی و دست نیافتنی جلوه دهیم، زیرا او مانند همه مردم این جامعه است. وی افزود که که شهید سلیمانی در مسیر خود قرار گرفت و نقش خود را به خوبی ایفا کرد و هر کدام از ما می‌توانیم با درست انجام دادن وظایفِ‌مان یک قاسم سلیمانی باشیم.

سردار رفیعی آتانی با بیان اینکه شهید سلیمانی متوجه شد که در کجا ایستاده است، گفت: با وجود اصرار زیاد افراد برای شرکت او در انتخابات ریاست جمهوری، پاسخ او در این‌خصوص این بود که من برای عظمت ملت ایران، کاندیدای گلوله خوردن هستم.

این فرمانده ارشد نظامی اظهار کرد: سردار سلیمانی، مردمی ترین نظامی دنیاست و در هر جایی که حضور پیدا کرد به سراغ مردم آن ملت رفت. مثلا در سوریه نگاهش این بود که مردم سوریه، باید سوریه را نجات دهند و در این مسیر هم موفق هم بود.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان به چرایی ترور شهید سلیمانی توسط دشمنان اشاره کرد و گفت: اشتباه محاسباتی آمریکا و متحدانش این بود که فکر می‌کرد ملت ایران مرکز توجهش به مسائل اقتصادی است و به فکر این مسائل نیست، اما تشییع با شکوه پیکر شهید سلیمانی توسط ملت باعث شد تا ترامپ برای اولین بار لفظ غلط کردن را به‌صورت واقعی لمس کند.

سردار رفیعی آتانی با اشاره به انتخابات اسفند ماه امسال افزود: در یازدهم اسفند ماه نیاز است که مردم به صحنه بیایند، چون دشمنان باز هم محاسبات غلط خود را تکرار کرده و فکر می‌کنند مردم در این میدان نمانده و عرصه را ترک می‌کنند.

فرمانده ارشد نظامی استان با عنوان عبارتی از سردار سلیمانی ادامه داد: قاسم سلیمانی ۴۰ سال پای حرف امام و رهبری ایستاد و نه به سمت چپ و نه به سمت راست رفت و سفارش او به همه این بود که در مناظراتتان، اصول را زیر سوال نبرید و دین خدا تضعیف نکنید، خودتان را عرضه کنید و این مردم هستند که انتخاب خواهند کرد.

وی شهید سلیمانی را شخصیتی به شدت مؤدب، متوکل به خدا و مهربان دانست و خاطر نشان کرد: در میدان جنگ برای او تفاوتی نداشت که رزمندگان از کدام ملیت و جبهه‌ای هستند و در میان مردم نیز خط کشی نداشت و شخصیتی فراجناحی بود.

در ابتدای این نشست، دکتر عبداله دیدبان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان گفت: ارتباط مناسب و همکاری خوبی با مجموعه سپاه استان داریم و اگر بخواهیم یک نمونه از همکاری را نام ببریم، می‌توانیم به مرکز دیالیز شهرستان تاکستان اشاره کنیم که همه امور آن را بسیج سازندگی استان انجام داد.

دکتر دیدبان اظهار کرد: خواستار همکاری بیشتر با مجموعه سپاه در استان هستیم و با همکاری بسیج سازندگی درصورت تأمین اعتبار، بیمارستان اعصاب و روان 22 بهمن در هفته سلامت در اردیبهشت ماه سال 1403 به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است، این نشست، با حضور معاون درمان، رئیس مرکز آموزشی و درمانی ولایت و جمعی از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی قزوین و در سالن اجتماعات مرکز آموزشی و درمانی ولایت برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه