موج
کدخبر : ۳۸۴۸۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384864

سید محمد حسینی رئیس فعلی دانشگاه مذاهب اسلامی و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم به دلیل کرونا در بیمارستان بستری شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری موج، سیدمحمد حسینی رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی  و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم، که از چند روز پیش در مورد ابتلایش به بیماری کرونا خبر داده بود، روز گذشته در مورد آخرین وضعیت خود در پاسخ به ابراز نگرانی و پیگیری های عده ای از دوستان و علاقمندان خود گفت: "از اظهار لطف و محبت زائدالوصف  یکایک دوستان عزیز تشکر می کنم، امروز مجدد سی‌تی اسکن ریه ها انجام شد و چون ریه ها درگیر شده، گفتند باید حتما بستری شوم، الان در تخت بیمارستان زیر سرم و اکسیژن و انواع معاینات هستم و مرتب پزشکان و پرستاران در رفت و آمد هستند. شرمنده بعضی دوستان شدم که نمی توانم تلفنها را پاسخ دهم و نیز عزیزان بنده را با محبت فراوان خود شرمنده ساختند، آن شاء الله دعای شما نیکان مستجاب می شود و بنده این همه خوبی را جبران خواهم کرد. بعونه و فضله"

برای این نیروی انقلابی که عهده دار ستاد دانشگاهیان رئیس جمهور منتخب هم بود، شفای عاجل و سلامت کامل را از خداوند متعال خواهانیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها