موج
کدخبر : ۳۷۹۳۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379303

برنامه غیرمحرمانه جمعه ٣١ اردیبهشت ساعت ١٨:٣٠ با حضور مهمانانی از جناح‌های مختلف سیاسی به موضوع نقش رسانه‌ها در انتخابات و مشارکت مردم در این امر سرنوشت ساز می‌پردازد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه دو، در این قسمت از برنامه غیرمحرمانه سید نظام الدین موسوی (نماینده مجلس شورای اسلامی)، محمد عطریانفر (روزنامه نگار و فعال سیاسی)، مسعود بصیری (رئیس سازمان بسیج رسانه کشور ) و زهیر اصفهانی ( کارشناس رسانه) به بحث و بررسی پیرامون نقش رسانه ها در انتخابات می‌پردازند.

مناظره غیرمحرمانه با هدف بررسی موضوعات روز جامعه و گفت‌وگو پیرامون مسائل مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و ... در تلاش است تا دغدغه‌های روز جامعه را در تعامل با مردم به قاب تلویزیون بیاورد.

با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات این برنامه رویکرد اصلی خود را بر مباحث پیرامون سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار داده است و با موضوعاتی نظیر وظایف و اختیارات رئیس‌جمهور، شعارهای غیرقابل تحقق انتخاباتی و ... روانه آنتن شده است.

«غیرمحرمانه» کاری است از گروه دانش و اقتصاد به تهیه کنندگی و کارگردانی علیرضا عاصم یوسفی و اجرای محمدجعفر خسروی که جمعه‌ها ساعت ۱۸:۳۰ روی آنتن شبکه دو می‌رود و بازپخش آن شنبه ساعت ١٤:٣٠ خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها