موج
کدخبر : ۳۷۴۳۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374311

دبیر جشنواره بزرگ صالح (ع) از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، جشنواره بزرگ صالح (ع) با موضوع معرفی امامزاده صالح (ع) و اماکن مقدس در دو بخش فیلم کوتاه و مستند ویژه هنرمندان در سه بخش اساتید دانشگاه و دانشجویان مرتبط با علوم دینی، حوزویان و همچنین دبیران آموزش و پرورش به همت آستان امامزاده صالح (ع) از نیمه اسفندماه آغاز شد.

رسول صانعی، دبیر جشنواره بزرگ صالح (ع) با اشاره به استقبال هنرمندان از این جشنواره اظهار داشت: با توجه به ادامه شرایط کرونا و درخواست هنرمندان، مهلت ارسال آثار به اولین دوره جشنواره بزرگ صالح (ع) که تا نیمه اردیبهشت بود، تمدید شد.

وی از تمدید یک ماهه مهلت ارسال آثار به جشنواره صالح (ع) خبر داد و افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند تا نیمه خردادماه آثار خود را با محوریت سیره، نحوه شهادت امامزاده صالح (ع) و تاریخ ساخت بقعه مبارکه، کرامات حضرت، تحلیل توحید و امامت و رابطه آنها، برکات عبادات و توسلات به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

جشنواره بزرگ صالح (ع) در دو بخش مستند و فیلم کوتاه است که آثار در بخش مستند حداکثر تا ۳۰ دقیقه به مرحله داوری می‌رود. پس از پایان مهلت ارسال آثار و داوری آن‌ها، در هر بخش به سه نفر اول به ترتیب ۳۰، ۱۵ و ۱۰ میلیون تومان اعطا می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها