موج
کدخبر : ۳۶۷۴۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367486

همزمان با رونمایی از تندیس چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در آستانه اختتامیه، نامزدهای این رویداد سینمایی نیز در بخش های مختلف اعلام شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، تندیس چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی با طراحی و ساخت نبی اله مصدق هنرمند حوزه تجسمی استان گلستان در دستان برگزیدگان قرار خواهد گرفت.

این تندیس با نمادی از مناره مسجد جامع شهر گرگان و کبوتری بر روی آن ساخته شده و به صورت دستی جزییات آن طراحی شده است. 

چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی

چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی فردا پنجشنبه ۷ اسفند با معرفی برگزیدگان خود در بخش های مختلف به کار خود پایان می دهد.

ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی همچنین  نامزدهای چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به دبیری سعید نجاتی را در بخش های مختلف اعلام کرد.

نامزدهای این رویداد سینمایی بدون اولویت به شرح زیر هستند:

بهترین تدوین

 عماد خدابخش برای «شوفر»

حمید فنایی برای «مرگ‌ تدریجی»

ماهان عمادی برای «عزیز»

سیامک سلیمانی برای «یونس»

محمدرضا وطن دوست برای «لِسِک»

آیدین افخمی برای «وضعیت اورژانسی»

بهترین فیلمبرداری

 علیرضا حیدری برای «اَرسو»

 مجید گرجیان برای «موج کوتاه»

وحید بیوته برای «مرگ‌تدریجی»

 آرمان فیاض برای «شوفر»

هادی ثابت شوکت آباد برای فیلم «کاکُل»

حامد بقاییان برای «گوشه پوسیده مرگ»

امیر پورحکمت برای «گیزلین»

بهترین فیلمنامه و پژوهش

ابوالفضل عزیزی و سیما رسولی برای «گناه»

مریم اسمی خانی و وحید حسن زاده برای «وضعیت اورژانسی»

علی خوشدونی فراهانی برای «تکلیف»

ابوذر حیدری برای «مینی‌بوس»

 نوشین معراجی برای «برادر»

الهام معروفی برای «۳۳۰ سی سی خاطره»

بهترین بازیگر

نازنین رمضانی برای «وضعیت اورژانسی»

سهیل قنادان برای «برادر»

یاسمن نصیری برای «عزیز»

حسام خلیل نژاد برای «حوالی حریم»

شراره منصورآبادی برای «ماهَکان»

بهترین فیلم مستند

 کمیل سهیلی برای «شریک» از خراسان رضوی

 جمشید فرجوند فردا برای «کاک ئیرج» از کردستان

الهام آقالری برای «شهر زیبای من» از تهران

شهریار پورسیدیان برای «نور، سایه، زندگی» از گیلان

مهدی شعبانی برای «از بخشش تا رویش» از مازندران

 آرمان قلی پور دشتکی برای «فرزندان خونیار» از چهارمحال و بختیاری

بهترین صدا

رامین ابوالصدق برای «خولانه وه»

آرش قاسمی و محمد قاسمی برای «نهنگ سفید»

مجتبی والی نژاد برای «کاکل»

مهراد ابوالقاسمی و عرفان ابراهیمی برای «گوشه پوسیده مرگ»

مهرشاد ملکوتی برای «این سو و آن سو»

محمدحسین ابراهیمی برای «مینی‌بوس»

جواد جهانگیری و سیامک سلیمانی برای «یونس»

بهترین فیلم داستانی

مریم اسمی خانی برای «وضعیت اورژانسی» از تهران

رضا نجاتی برای «شوفر» از خراسان رضوی

نوشین معراجی برای «برادر» از تهران

علیرضا سلمانپور برای «گیزلین» از اردبیل

ابوذر حیدری برای «مینی‌بوس» از تهران

بهترین فیلم پویانمایی

ملیحه غلامزاده برای «کلاف» از تهران

فاطمه حسنی برای «سنگ های سپید» از تهران

لیدا فضلی برای «این سو آن سو» از زنجان

امیر مهران برای «نهنگ سفید» از تهران

هژیر اسعدی برای «خولانه وه» از کردستان

بهترین فیلمنامه

حامد اصلانی برای «بهمن» از تهران

علیرضا رواده برای «ماده سگ» از تهران

امیرحسین ریاحی برای «دزدان غیر دریایی» از چهارمحال و بختیاری

محمدعلی هاشم‌پور برای «آواز قو» از مازندران

نسرین محمدپور برای «دست چپ من» از خراسان رضوی

رضا بسطامی برای «مسافر» از مازندران

این رویداد به دبیری سعید نجاتی با محوریت سیره علمی و عملی امام رضا (ع) به همت و مشارکت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان در حال برگزاری است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها