موج
کدخبر : ۳۶۱۰۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361065

با پایان ساخت دکور و نگارش؛

تهیه کننده شبکه کوچک از پایان یافتن ساخت دکور و نگارش این مجموعه و آغاز تولید آیتم های اصلی این برنامه از 20 دی ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج؛ «شبکه کوچک» یکی از برنامه‌های نوین شبکه دو سیما که قرار است از بهمن‌ماه روانه آنتن شود، مرحله نگارش و ساخت دکور خود را به پایان رساند.

سید مسعود صفوی ، تهیه‌کننده این مجموعه نمایشی ضمن اعلام خبر فوق افزود: علاوه بر اتمام طراحی و ساخت سازه‌های متنوع این مجموعه و به پایان رسیدن مرحله نگارش «شبکه کوچک»، تولید این برنامه نیز از 20 روز پیش آغاز شده و طی این زمان 4 بخش (آیتم) شبکه کوچک به صورت کامل تصویربرداری شده است.

تهیه‌کننده «شکرستان» با اشاره به طراحی 10 آیتم ویژه برای شبکه کوچک اظهار داشت: فیلمبرداری بخش (آیتم) اصلی این برنامه از شنبه 20 دی ماه آغاز می‌شود و پیش‌بینی شده تا در بهمن‌ماه روانه آنتن شود.

شبکه کوچک 2

طراحی مجموعه شبکه کوچک به گونه ای است که در قالب یک شبکه تلویزیونی در مقیاس کوچک و بخش های مختلف آن اعم از استودیوی خبر، سریال، برنامه عروسکی، استاپ موشن و ... داستان‌های مختلفی اتفاق می‌افتد. در تولید شبکه کوچک ضمن استفاده از گونه‌های انیمیشن، رئال و عروسکی نوآوری‌هایی در فرم و محتوا صورت گرفته است.

طراحی دکور این مجموعه نیز بر اساس یک شبکه در مقیاس کوچک است، 15 دکور مجزا برای آیتم‌های مختلف و زیرساخت‌هایی برای تولید بخش‌های انیمیشن تولید شده و کارهای زیربنایی از سقف تا کف، هواساز، نور، برق و ... این سوله که در شهرک سینمایی غزالی قرار دارد انجام شده و تا سال‌ها نیز قابل استفاده است.

شبکه کوچک 3

سید مسعود صفوی تهیه کنندگی و امیرسلطان احمدی کارگردانی و سرپرستی نویسندگان این مجموعه را درطی دو فصل برای گروه کودک و نوجوان شبکه دو بر عهده دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها