موج
کدخبر : ۳۵۲۶۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352616

رئیس سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر در احکامی جداگانه دبیر جایزه موسیقی و رسانه و ترانه این دوره را معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر ، محمد اله یاری رئیس این دوره جشنواره موسیقی فجر در احکامی جداگانه، مسلم نادعلی زاده را به عنوان دبیر جایزه ترانه و سعید میرمحمد صادق را به عنوان دبیر جایزه رسانه و موسیقی منصوب کرد.

 شایان ذکراست مسلم نادعلی زاده دارای مدرک دکترای زبان و ادبیات فارسی، مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه بین المللی اهل بیت(ع) و همچنین دبیر علمی شورای شعر، ترانه و کلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صاحب مقاله و مؤلف چندین جلد کتاب است.

همچنین سعید میرمحمد صادق  دانش آموخته دکتری تاریخ است و از سوابق وی می توان مدیریت طرح و برنامه شبکه جهانی جام جم، دبیری ۱۰ دوره جشنواره کتاب و رسانه ملی، مدیریت مرکز پژوهش و معاون پژوهشی کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، مدیریت روابط عمومی نخستین همایش بین المللی شاعران ایران و جهان، مدیریت روابط عمومی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران (دوره ۲۱ تا ۲۳)، مدیریت روابط عمومی دومین و چهارمین جشنواره مد و لباس فجر و نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم را نام برد.

گفتنی است فراخوان جایزه موسیقی و رسانه به زودی منتشر می شود.

سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر 28 بهمن تا 3 اسفندماه ماه سال جاری به دبیری حسن ریاحی در دوبخش رقابتی و غیر رقابتی برگزار می شود .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها